Vobr Blaze

Практичні поради

Практичні поради по роботі з технікою

1. Найголовніше
Навчити ваших учнів тримати грув, не механічно качати, а відчувати кожен трек, тоді і базова техніка та їхні напрацювання, будуть природньо вливатися в стиль.
1
2. Зрозуміти
Що кожен базовий крок має свій грув, пробувати відчувати, вивчити його, фрістайлити (варіювати) хоч трохи, використовуючи техніку кроку.
2
3. Відпрацьовуйте
Чистоту форми і контроль за амплітудами, спочатку на дзеркало, але потім перемикайтеся на роботу в просторі і без дзеркала, щоб не втратити 3D відчуття танцю.
3
4. Заготівлі
Це непогано, але важливо, щоб ви могли вигідно їх вставляти у свій фрістайл спонтанно і музикально, а не механічно випалюєте їх.
4
5. Танець
Це головне, фішки і т.і.- це прикраса. Завжди прагніть бути справжніми у своїх рухах, заряджайте їх, відчувайте.
5
6. Іноді
Потрібно показати стиль нікуди не поспішаючи, а іноді потрібно реально рознести танцпол. В ідеалі, вміти треба те й інше.
6
.
7. Будьте відкриті
До нової інформації, не замикайтеся у власному залі або місті або країні. Черпайте завжди натхнення у нових джерелах, розумійте, що відбувається у вашій сфері.
7
.

Дочитали до кінця! Що далі?

Далі — невеличке прохання. Будувати танцювальне лайфстайл медіа в Україні — справа нелегка. Вона вимагає особливого досвіду та знань, купу нервів і ресурсів. А статті, довжелезні тексти, ексклюзивні фото, літредактура, коректура, адміністрування… Звісно, можна було б писати коротко та поверхнево («Ну бо хто тепер читає лонгріди?!»), ілюструвати тексти неякісними фото та особливо не напружуватись. Але ми вважаємо, що наші читачі й читачки заслуговують на іншу журналістику — значно цікавішу та ґрунтовнішу. Для побудови сталої фінансової моделі нам потрібна щоденна підтримка читачів. Ми не маємо спонсорів, нестерпної реклами і скандальних матеріалів, які генерують мільйони переглядів. Бо наша мета — не кількісні показники. Нам значно важливіше згуртувати навколо Udance Magazine активне і небайдуже ком'юніті, яке обожнює цікаві матеріали та розуміє, що quality journalism matters. Нам значно важливіше генерувати матеріали, які впливають і змінюють.

Читайте також статті