ПРАВИЛА ВИКОРИСТАННЯ

Як використовувати матріали Udance Magazine
Це дуже нудний розділ, тому ми спробуємо виписати найважливіше коротко і зрозуміло.

— Думки й погляди, висловлені авторами/ блогерами у текстових публікаціях, можуть не збігатися із думками й поглядами редакції Udance Magazine, або, у деяких випадках, наших партнерів чи спонсорів.


— Усі фото-, відео- та аудіоматеріали Udance Magazine використовуються за згодою авторів/творців. Якщо ми використовуємо візуальний контент інших авторів, то ставимо активне гіперпосилання на джерело. Якщо ми десь не зазначили авторства (вибачте, таке інколи трапляється), то напишіть нам, будь ласка. Ми зразу ж виправимо некоректність.


— Якщо ви бажаєте використати фотографії Udance Magazine, то зобов’язані зазначити авторів фотографій із активним гіперпосиланням на оригінальну публікацію у форматі Вася Пупкін / Udance Magazine. Використання текстових публікацій/ візуального контенту дозволяється лише у некомерційних цілях, та за нашою згодою. Використання ілюстрацій у будь-яких цілях — заборонене. Не крадіть, будь ласка. Поважайте роботу інших людей.


— Повний передрук текстових публікацій (і 65% або 99% — не хитруйте!) дозволений лише у одному випадку — якщо ми письмово вам це дозволимо. Передрук уривків текстів дозволений, але публікація на вашому ресурсі має містити активне гіперпосилання на оригінальну публікацію.


— Редакція має право видаляти усі коментарі, які, на нашу думку, міститимуть ознаки мови ненависті, ображатимуть чи дискримінуватимуть представників меншин, міститимуть погрози, нецензурну лексику, антидержавні заклики або якимось іншим чином порушуватимуть законодавство України.