Vobr Blaze

Створення ефективного інформаційного поля

Задля розвитку танцівників - початківців (і не тільки)

З глибини століть до нас прийшло кілька мудростей, які будуть нашої відправною точкою: "Ти те, чим ти харчуєшся", "Ти - середнє арифметичне від людей, з якими проводиш багато часу і з ким спілкуєшся", "Ти бачиш тільки те у зовнішньому світі, що є в тобі самому ".
Незалежно від того наскільки точні або не точні ці висловлювання, в них явно простежується те, що на шляху розвитку і становлення особистості, в тому числі і професійному, велику роль відіграє її оточення (поле) і її внутрішній стан.

Докази цього існують, не тільки в світі філософської думки, але так само і в різних психологічних і дуже практичних системах і методах, які спираються на багатий досвід досліджень і експериментів. Сьогодні, у темпі нових технологічних ривків і нового інформаційного простору усе сказане вище можна легко укласти в тезу -
"Ти те, чим харчується твоя свідомість або куди направлена твоя увага ..."
Тобто, ті образи, символи, інформація та ідеї, які свідомо чи несвідомо в тебе проникають і формують твої погляди, мотивацію, настрій і вектор розвитку.
А що сьогодні є головним дилером символів та ідей і головним brainwash генератором, при неправильному підході? - Стрічка яскравих образів, ідей, подій ... Це соціальні мережі і тренди соціальних мереж. Саме вони сьогодні виховують і перевиховують цілі покоління, зміцнюючи одні ідеї і замінюючи інші і скільки ви б не говорили вашим дітям, що кольорові волосся, грілзи і тату, без розуміння їхнього змісту, на все тіло - це не найкращий спосіб показати свою оригінальність і є маса інших опцій, та й власне оригінальність чи це?
Скільки б не повторювали про важливість вміти фільтрувати і правильно оцінювати інфо потік, якщо агресивне середовище символів і трендів несе в іншу сторону, то туди несе і того, чия свідомість пірнула в стрічку і прийняла пріоритети цього віртуального світу, як свої власні. Боротися з цим, практично неможливо, але використовувати з користю, при розумінні реакцій механізмів нашої уваги, цілком можливо.
Отже, якщо ваш учень / студент займається 4 години на тиждень танцями, але 20 годин на тиждень грає в ігри ... то, відповідно, набагато більше досвіду і знань він виносить з ігор, тобто він більше геймер, який трохи танцює, ніж танцівник, який багато грає.
А скільки годин він проводить в тиждень в соцмережах? Як правило, багато, дуже багато. А де ми, наша мотивація і наша психологічна і фізична активність ??? - там, де наша увага і тільки там.

Виходячи з цього, ви вже зрозуміли, що вся ефективність будь-якого процесу навчання зводиться до мінімальних показників, якщо, крім практичних занять, які, звичайно ж, так само бувають різної якості, ваш студент не отримує ніякої додаткової інформаційної підживлення і вже за пару місяців прості рутінкі в Тік-Ток йому заходять більше, ніж складні заняття, та й "танців можна навчитися, граючи в Fortnite".
Ок. А як же бути? Та все просто - головне не тупити і створювати власний інформаційний простір. Такий самий агресивний, тобто яскравий і ефективний (інакше він просто не витримає конкуренції) і постійний. Це означає, що якщо у вас немає профілів соцмереж, які постійно наповнені важливими для ваших студентів моментами з високою (за вашими мірками) якістю (технікою, відео, фрагментами хореографії, посиланнями на цікавих танцівників, історії стилів, крутих шоу) і якщо ви не вмієте інтегрувати навчальний процес, залучаючи студентів в активність, в тому числі і віртуальну (домашні завдання, челендж, зйомки імпровізації, викладайте цікаві кліпи і музвідео, нові музичні релізи або рідкісну і дивовижну музику для постановок, задавайте рутини з вивчених елементів для тік- току, пошук заданої інформації по представниках танцювального світу або стилям музики), то
Ваші студенти просто витратять цю увагу, а значить і цю енергію на щось інше, але не на процес розвитку
Звичайно, дорослі студенти завжди більш мотивовані, як ми думаємо. Не без цього, але ... На власному досвіді, можу сказати, що багато, кого ми вважаємо дорослими і зрілими, нерідко виявляються просто більш "дорослими тілом" із свідомістю підлітка, яка працює за тими ж принципами і з тієї ж віддачею, так що тут вам самим вирішувати, чи використовувати цей інструмент для розвитку ваших студентів, або по-старому, робити все ручками, сердячись на нові технології і розповідаючи про відсутність інтересу і енергії у нового покоління.
Будьте відкриті до нових знань, не ставайте динозаврами, якщо ви хочете бути зрозумілими і корисними! Всім добра і натхнення!
Vobr Blaze

Дочитали до кінця! Що далі?

Далі — невеличке прохання. Будувати танцювальне лайфстайл медіа в Україні — справа нелегка. Вона вимагає особливого досвіду та знань, купу нервів і ресурсів. А статті, довжелезні тексти, ексклюзивні фото, літредактура, коректура, адміністрування… Звісно, можна було б писати коротко та поверхнево («Ну бо хто тепер читає лонгріди?!»), ілюструвати тексти неякісними фото та особливо не напружуватись. Але ми вважаємо, що наші читачі й читачки заслуговують на іншу журналістику — значно цікавішу та ґрунтовнішу. Для побудови сталої фінансової моделі нам потрібна щоденна підтримка читачів. Ми не маємо спонсорів, нестерпної реклами і скандальних матеріалів, які генерують мільйони переглядів. Бо наша мета — не кількісні показники. Нам значно важливіше згуртувати навколо Udance Magazine активне і небайдуже ком'юніті, яке обожнює цікаві матеріали та розуміє, що quality journalism matters. Нам значно важливіше генерувати матеріали, які впливають і змінюють.

Читайте також статті