Vobr Blaze

Емоційний контекст танцю ...

Про емоційний зміст і емоційну динаміку танцю

Зазвичай, ми багато говоримо про техніку, кроки, історії, вправи, практичні поради і тд, але досить мало зупиняємося на питаннях емоційного змісту або емоційної динаміки танцю.
Це, в свою чергу, диктує необхідність володіти різним арсеналом технік і правильно їх використовувати в контексті.
Тобто, якщо трек позитивний, то і ваш образ, як мінімум, не повинен бути в дисонансі і виражати те, що точно не несе вібрація музики. Якщо ж трек або композиція брутальні і мають футуристично-темний, наприклад, характер, то зовсім не в тему буде в своєму танці показувати радість, широку посмішку і тд.
Тобто важливий контекст, як ви можете зрозуміти і висловити звукову картину, яка розкривається і наповнюється візуальним змістом, завдяки вам.
Але іноді, це складно робити з різних причин і тут я просто хочу перерахувати ті речі, які 100% заважають.
1
Нестача технічних рішень, основ, напрацювань - тут все зрозуміло, якщо ви володієте різними техніками, то розумієте, що там, де в тему Харлем шейк, може бути зовсім не в тему олдскулові ізоляції або вейвінг і навпаки.
2
Джем на одному емоційному паттерні ( "штора", як це називають танцівники). На жаль, багато танцюристів сьогодні абсолютно беземоційні. Часто вони заявляють це як стиль або як образ, що є зміною понять. Все дуже просто - якщо ти не відчуваєш різну палітру музики, то значить є прогалини і ніякий це не образ.
3
Тренування під один саунд, під один сабжанр. Тут все просто, якщо ви довгий час займаєтеся під бумбеп або вонк, ви станете розуміти цю музику більше, але як щодо інших палітр звуку або сабжанрів? Там будуть прогалини. Тому різноманітність музики і розширення зони музичного комфорту рулить !!!
4
Бажання повторити чийсь яскравий образ. Бажання бути схожим, оригінальним або робити, як ось той супер чемпіон, саме по собі досить позитивно, на перших рівнях зростання танцівника, але потім може привести до того, що ви перестанете думати про головне - "як станцювати свій танець і зрозуміти свій стан, а не стан когось ". Зрештою, сенс всіх основ в тому, щоб максимально дати вам можливість висловити власний танець, а не танець "свого кумира" або його друзів півжиття .... Шукайте, усвідомлюйте, висловлюйте.
5
Бажання "розкласти" музику раніше, ніж ви її відчули. Тут усе просто, якщо ви не зловили грув і характер музики, не потрібно намагатися розкласти її на молекули. Внутрішні ритми, а так само акценти і ефекти стають важливими і цікавими на тлі основної картини, але якщо вашими спробами показати ефекти і субритми ви вбиваєте основний посил, то який в них сенс?

Звичайно ж і страх, і брак досвіду теж грають роль, але з часом вони перестають бути такими зайвими, як спочатку. І з роками сприймаються вже як просто легке переживання, яке і сил, насправді, особливо не забирає ніяких. А ось перераховані помилки можуть роками слідувати за вами, наступаючи на п'яти довгі роки і маскуючись під "трушні", так що варто звернути на них особливу увагу.

Усім класної музики, не нудних друзів і добра!

Дочитали до кінця! Що далі?

Далі — невеличке прохання. Будувати танцювальне лайфстайл медіа в Україні — справа нелегка. Вона вимагає особливого досвіду та знань, купу нервів і ресурсів. А статті, довжелезні тексти, ексклюзивні фото, літредактура, коректура, адміністрування… Звісно, можна було б писати коротко та поверхнево («Ну бо хто тепер читає лонгріди?!»), ілюструвати тексти неякісними фото та особливо не напружуватись. Але ми вважаємо, що наші читачі й читачки заслуговують на іншу журналістику — значно цікавішу та ґрунтовнішу. Для побудови сталої фінансової моделі нам потрібна щоденна підтримка читачів. Ми не маємо спонсорів, нестерпної реклами і скандальних матеріалів, які генерують мільйони переглядів. Бо наша мета — не кількісні показники. Нам значно важливіше згуртувати навколо Udance Magazine активне і небайдуже ком'юніті, яке обожнює цікаві матеріали та розуміє, що quality journalism matters. Нам значно важливіше генерувати матеріали, які впливають і змінюють.

Читайте також статті