Vobr Blaze

Запасіться терпінням і наполегливістю

Результат залежить від практики

Саме очікування швидкого результату досить часто штовхає новачків більше до вивчення рутин і "шкурок", ніж до стрижня стилю, в основах якого лежить і спонтанність і музикальність і ключ до реальної оригінальності і розуміння, навіть якщо потрібні просто стильні постановки.
Стиль - це практика, яка набагато глибше вивчення рутин. Це не тільки рух і фішки - це характер, навички спонтанності, різні техніки і володіння ними у фрістайлі, вміння відчувати різний характер музики, розуміння старої школи і нових тенденцій, вміння працювати в парі або командою, хоча б середнє розуміння культури батла і сайфера. Тобто - це цілий світ, власний танцювальний світ. Тому просто насолоджуйтеся цим, вникайте, відчувайте, міркуйте над тим, що б самі хотіли внести в це власного, використовуючи єдиний інструмент - ваше тіло, а все інше - це тільки практика, креативність, заряд, який може зачепити.
Цікавий танцівник = Техніка + Відчуття * ПРАКТИКУ + креативність. І чим більше практики, тим кращий і результат. Це очевидно, але це так. А на практику потрібен час і звичайно ж, 2 рази на тиждень - це тільки ваші підказки для того, щоб мати постійну основу в роботі над собою. Але цього точно не досить, якщо ви націлені на результат. Якщо ви розумієте, що танцювати вам подобається, то прикладайте зусилля, знаходите час, працюйте над своїм тілом і своєю технікою і не важливо тренувальний це зал або бабусина спальня.

ЗАВЖДИ Є МОЖЛИВІСТЬ ШУКАТИ ЧАС ДЛЯ ПРАКТИКИ.

Дочитали до кінця! Що далі?

Далі — невеличке прохання. Будувати танцювальне лайфстайл медіа в Україні — справа нелегка. Вона вимагає особливого досвіду та знань, купу нервів і ресурсів. А статті, довжелезні тексти, ексклюзивні фото, літредактура, коректура, адміністрування… Звісно, можна було б писати коротко та поверхнево («Ну бо хто тепер читає лонгріди?!»), ілюструвати тексти неякісними фото та особливо не напружуватись. Але ми вважаємо, що наші читачі й читачки заслуговують на іншу журналістику — значно цікавішу та ґрунтовнішу. Для побудови сталої фінансової моделі нам потрібна щоденна підтримка читачів. Ми не маємо спонсорів, нестерпної реклами і скандальних матеріалів, які генерують мільйони переглядів. Бо наша мета — не кількісні показники. Нам значно важливіше згуртувати навколо Udance Magazine активне і небайдуже ком'юніті, яке обожнює цікаві матеріали та розуміє, що quality journalism matters. Нам значно важливіше генерувати матеріали, які впливають і змінюють.

Читайте також статті