Vobr Blaze

Базові принципи vs

креативні концепціі

Суперечка про те, що потрібно використовувати в танцювальному розвитку

Суперечка про те, що потрібно використовувати в танцювальному розвитку в першу чергу, базові принципи або креативні концепції, за великим рахунком, схожа на суперечку на тему "з чого складається мова" - з речень, звуків або інтонацій?
Досвідчена людина визначить, що все має сенс і займає своє важливе місце до визначених пріоритетів. Навіть найкреативніші концепції, у своїй основі, спираються на ті або інші базові принципи і навіть самі базові техніки можуть бути розкриті в десятки технік, проявлені у вигляді сотень концепцій та образів.
Головне - щоб ви зрозуміли, що фарби, крейда, маркери або грифелі маляра - це всього лише, інструмент вираження. Якщо виразити нічого, немає ні послання, ні ідеї, ні стану, то починаються суперечки про те у кого крутіше олівці і хто «розуміє» відтінки червоної фарби більше, ніж бабки - комахи. (заради інтересу, загугли про бабок)

Дочитали до кінця! Що далі?

Далі — невеличке прохання. Будувати танцювальне лайфстайл медіа в Україні — справа нелегка. Вона вимагає особливого досвіду та знань, купу нервів і ресурсів. А статті, довжелезні тексти, ексклюзивні фото, літредактура, коректура, адміністрування… Звісно, можна було б писати коротко та поверхнево («Ну бо хто тепер читає лонгріди?!»), ілюструвати тексти неякісними фото та особливо не напружуватись. Але ми вважаємо, що наші читачі й читачки заслуговують на іншу журналістику — значно цікавішу та ґрунтовнішу. Для побудови сталої фінансової моделі нам потрібна щоденна підтримка читачів. Ми не маємо спонсорів, нестерпної реклами і скандальних матеріалів, які генерують мільйони переглядів. Бо наша мета — не кількісні показники. Нам значно важливіше згуртувати навколо Udance Magazine активне і небайдуже ком'юніті, яке обожнює цікаві матеріали та розуміє, що quality journalism matters. Нам значно важливіше генерувати матеріали, які впливають і змінюють.

Читайте також статті