НОВИНИ

MDC 3 перемогли у телешоу на World of Dance NBC

Цієї ночі на американському каналі NBC відбувся довгоочікуваний світовий фінал 4 сезону телевізійного шоу NBC World of Dance!

У фіналі за 1 млн. доларів змагалися чотири команди - Oxygen, MDC 3, Jefferson y Adrianita та Géometrié Variable. Фінал вийшов дуже захоплюючим, але судді віддали перемогу команді, яка виконувала контемпорарі танець, і це команда MDC 3!

Самі подивіться на ці емоції під час оголошення переможця!Дивіться також усі виступи фіналістів NBC World of Dance!

В серії танцювальних змагань NBC World of Dance команду суддів очолює виконавча продюсерка проекту Дженніфер Лопес. Разом з Дереком Хофом, Не-Йо та ведучим Скотом Евансом, у партнерстві з відомим світовим танцювальним брендом World of Dance вони обирають найкращих серед елітних танцівників світу, що змагаються в епічних битвах. Соло-танцівники змагаються проти дуетів та крю у необмеженому діапазоні танців, включаючи hip-hop, popping, locking, tap, ballet, break dancing, ballroom тощо.

Udance є ліцензованим представником World of Dance в Україні, та щорічно проводить національний чемпіонат World of Dance Ukraine, який дає можливість українським танцівникам представляти нашу країну на Чемпіонаті світу World of Dance e США.

Нагадуємо, що World of Dance Ukraine відбудеться наприкінці жовтня

Як, ми вже писали раніше, World of Dance повертається на NBC
#ТАНЕЦЬ #ІНДУСТРІЯ