НОВИНИ

World of Dance повертається на NBC


Cудді Дженніфер Лопес, Не-Йо та Дерек Хоф готові вже вчетверте відкрити для себе найкращих танцівників у телешоу World of Dance на NBC. Вже незабаром, 26 травня ми побачимо початок 4 сезону.


NBC World of Dance слідкує за елітними танцюристами світу в неперевершеному танцювальному змаганні за неймовіним призом в 1 мільйон доларів.

В серії танцювальних змагань NBC World of Dance команду суддів очолює виконавча продюсерка проекту Дженніфер Лопес. Разом з Дереком Хофом, Не-Йо та ведучим Скотом Евансом, у партнерстві з відомим світовим танцювальним брендом World of Dance вони оберуть найкращих серед елітних танцівників світу, що змагатимуться в епічних битвах. Соло-танцівники змагатимуться проти дуетів та крю у необмеженому діапазоні танців, включаючи hip-hop, popping, locking, tap, ballet, break dancing, ballroom тощо.

Udance є ліцензованим представником World of Dance в Україні, та щорічно проводить національний чемпіонат World of Dance Ukraine, який дає можливість українським танцівникам представляти нашу країну на Чемпіонаті світу World of Dance e США.
#ІНДУСТРІЯ #КУЛЬТУРА