НОВИНИ

World of Dance Ukraine відбудеться наприкінці жовтня

23 липня організатори World of Dance Ukraine анонсували проведення #WODUA 24 жовтня у приміщенні львівської Malevich Concert Arena 

Після анонсу події організатори отримали багато запитань, особливо після рішення Уряду України про поділ України на карантинні 4 зони. На час анонсу Львів знаходився у зеленій зоні і мав можливість прийняти учасників. Наразі ситуація постійно змінюється.

От що повідомив один з організаторів - Олександр Скиба:

Оскільки ситуація постійно змінюється, ми маємо серйозно підготуватися до можливої зміни міста, що може безпечно прийняти учасників івенту і іноземних гостей. Наразі ми окрім Львова також серйозно розглядаємо Київ, оскільки він після подовження карантину і поділу країни на карантинні зони, знаходиться у "зеленій зоні".
Тим часом ми не відкидаємо можливості проведення івенту у Львові, якщо там змінеться епідеміологічна ситуація і місто знаходитиметься у "зеленій зоні". Це означає, що і майданчик і готелі зможуть безпечно прийняти учасників з дотриманням усіх вимог безпеки.
Організатори наголошують, що усі учасникам, які вже зареєструвалися для участі, не потрібно це робити ще раз. Усі реєстрації і заявки є дійсними. Якщо учасники бажають внести якісь зміни до заявки, то вони можуть це зробити, звернувшись до організаторів у буть-якому каналі комунікаціі, зазначеному на сторінці реєстрації. Учасники, які не встигли зареєструватися у березні і мають бажання це зробити, матимуть таку можливість після перевірки і підтвердження або непідтвердження участі наявних учасників.

Нагадаємо, що World of Dance Ukraine мав відбутись у березні і був перенесений з причини введення карантину на усій території країни.
#ІНДУСТРІЯ #ІВЕНТИ