#Skyba

D-Side Band...

Що за лаштунками?

Відверте інтерв'ю з хлопцями і продюсеркою

бенду Альоною Дронік.

Факт. D-Side Band амбітно називає себе першим підлітковим бойз-бендом в Україні. За 4 роки з моменту створення ви випустили у 2018 році свій перший і єдиний, поки що, альбом «Танцы до упаду», зняли з десяток кліпів і знімаєте вже 2 сезон серіаліті «Мечты в реальность», який теж користується популярністю на вашому ютюб каналі.
— Розкажіть, з чого усе почалося, адже наскільки нам відомо, у першому складі хлопці раніше були танцівниками.
Даня
Усе почалося з кастингу, більшість один одного не знали, були знайомі тільки я і Олег, а вже під час кастингу ми знайомились, придивлялися один до одного. Кастинг був двоетапним, спочатку хореографія і потім вокал, ми усі були танцівниками здебільшого. Потім склад змінювався з часом, до нас приєднались Влад, потім Арті, ми їх прийняли у свої, так би мовити, лави, наразі дружно живемо і не ображаємо один одного.
— Як вам живеться під час карантину? На початку липня ви випустили новий кліп «Если» спільно з Far For & Anna PETRAsh, чи означає це, що робота не зупинялася?
Сергій
— Маємо дві сторони однієї медалі. Взагалі, було легко в плані навчання, тому що за період карантину я зміг, по суті, підтягнути середній бал атестату і гарно закінчити школу. З іншого боку, я гадаю, ми усі дуже сумували за сценою, за фанами. Ми не встигли записати наш альбом і, реально, шалено хотілося просто жити у цій творчій сфері, в усій цій атмосфері. Дякувати Богу, усе це скінчилося, ми повернулися і у нас все відмінно!

Арті
— До карантину ми встигли записати дев’ять трекiв, і до закінчення нашого альбому нам залишилось записати ще два. Отож вже незабаром ми випустимо наш другий альбом, куди також входитиме трек «Если».
— Ваші відео набирають велику кількість переглядів на ютюб каналі, зараз на вашому рахунку 8 кліпів, якими були мінімальний і максимальний бюджети зйомок?
D-Side Band
— Навіть не уявляємо на рахунок бюджету, краще запитати нашу продюсерку Альону.

Альона
— Мінімальний бюджет, звичайно, ми витратили на кліп «Если». Ця робота була порятунком післа карантину і ми мінімізували абсолютно усі видатки на постановників. Наші хлопці власноруч фарбували ці лавочки, знімали усе в D-Side Dance Studio, локацію не потрібно було орендувати. Ну і, звичайно, робота вийшла гарною, тому що з нами товаришують, співпрацюють такі надзвичайно талановиті люди як Руслан Махов і Вадим Призма, вони проводили зйомки і займались корекцією кольору, спецефектами і т.ін.

Отож досить було цих двох геніїв для того, щоб зробити таку гарну картинку. Ми не винаймали велику знімальну команду, як у попередніх кліпах, тому це були найменші витрати.


А максимальні видатки, це були видатки на кліп «Девочка космос», тому що знімали на трьох різних локаціях, зйомки тривали 24 години, були актори, масовки, логістика, перевезення, було багато світлового обладнання на даху під час зйомок.
Девочка космос
Directed by Руслан Махов Camera: Юрій Броварний Post production: Prisma Forse Music & lyrics: Вадим Алхутов (Teejay Music) Choreography: Євген Кулаковський Producer: Ярослав, Альона Дроник Ballet: Lil Di, Dside Fam Style: Дмтро Жук, Руслан Махов Model: Даша Пишна
Временно
Слова і музика: Макс Барскіх и Олексій Потапенко Режисери-постановники: Руслан Махов & Кирил Буняк Оператор-постановник: Ілля Михайлусь Стиль: Снєжана Бегенар, Анастасія Велегура Художник по гриму: Яна Лескова Режисер монтажу: Дмитро Кочнєв Світлокорекція: Андрій Боровков Оператор по фокусу: Костянтин Посвалюк Гафер: Ростик Васіл'єв Художник-постановник: Алісов Андрій/Юрій Жолкєвский Продюер: Альона/Ярослав ДронікУсi види камер були задіяні на зйомках цього кліпу і, відповідно, велика знімальна команда потягнула велику видаткову частину з логістики. Тому цей кліп можемо назвати найдорожчим.
Насправді ми взагалі не знімаємо дешево наші кліпи!
Продюсерка D-Side Band
— Що складніше знімати: кліпи або серіаліті?
Даня
— Серіаліті! 100% серіаліті! По перше періодичність. Кліпи ми знімаємо не так часто і до цього готуємось. Скажімо так, дуже трудомісткий процес підготовки до серіаліті. Це займає надто багато часу і зусиль, тому що це набагато більший процес. На відміну від кліпу на одну серію ми витрачаємо три повноцінних знімальних дні. Іноді буває так, що ти приходиш о 8:00 ранку, а йдеш о 22:00 увечері. Відпрацював свої 14 годин і лежиш балдієш, коли відпочиваєш.
Сергій
— Одного разу я просидів, чекаючи на свою сцену, 8 годин і наприкінці мені сказали: «Сергій іди гуляй, ти вільний». І ми не зняли цю сцену, все відмінили. Ось такі ситуації теж трапляються. Насправді, зняти одну серію, це як зняти три кліпи.
Наскільки хлопцям складно поєднувати навчання і участь у бенді, особливо якщо є гастрольні виступи?
Владі
— Від початку, коли я жив ще у Полтаві, було надзвичайно складно, вчителі мої гнівалися на мене, вони не звикли до цього. Але потім, з часом, вони почали розуміти, що я цим горю, що мені це подобається і почали вірити у мене, підтримувати. Коли я переходив до цієї школи, всі вже знали, що я там учасник бенду, співаю, я постарався добре себе зарекомендувати. Взагалі то по різному, є вчителі, які розуміють, що для людини це важливо і підтримують, а є такі, кому плювати. Ось так.
Хто продюсує групу, хто вигадує костюми і хореографію? Хто пише музику і слова ваших треків?
Танцы до упаду
Режисер: Руслан Махов Production: dsideproduction.com Оператор: Юрій Броварний Монтаж: Юрій Броварний Post production: Prisma force Асистент режисера: Аліна Рижкова Світло: Ростік Васил'єв Локація: dside.com.ua Style: Інна Газалова (Kali Yuga) Clothes: Adidas Music by: Monatikchilibisound Слова : Роман Чухманенко (Армо) Лінійний/Генеральний продюсери: Ярослав, Альона Дронік
Олег
— Продюсують нашу групу Альона Дронік і Руслан Махов. Музику і слова насправді завжди по-різному, є пісні, які ми самі писали, маємо пісню «Танцы до упаду», яку ми записували разом з Monatik, він власне її всю і написав, маємо пісню-колаборацію зі словами Max Barskih і при цьому з оранжуванням від Potap, є пісні від Pivovarov. Ми співпрацюємо з різними крутими артистами, які нас підтримують і при цьому також працюємо самі.
Альона

— Від себе додам, що у нас дві пісні у репертуарі бенду, які написав сам Влад Фенічко, сам написав слова, музику, а ми зробили оранжування і записали. Це пісні «Зачем» та «Ближе».
— Чи маєте ви найулюбленіший трек?
Арті
— Так, з нашого репертуару мені найбільше подобається трек «Зачем».
Олег
— Насправді, навіть не знаю, що саме виділити, мабуть більше за все подобається «Временно».
Владі
— Цікаве питання. Кожна пісня має щось своєрідне, що її доповнює з якогось боку, подобається «Торнадо», «Ближе» дуже круто зроблена насправді.
Даня
— Підтримаю Владі, він говорить, що кожний трек є своєрідним і найбільш своєрідно звучить «Торнадо», найцікавіший трек за саунд дизайном.
Сергій
— Наразі усі на мене подивляться дивно, але я підтримаю Арті, мені подобається більше «Зачем», усі знають, що мені більше до вподоби sad songs, ніж качьові танцювальні треки. Такі мотиви, вони мені якось ближчі.
Чому змінився первісний склад бенду?
Даня
— Ну тут були різні причини, в основному, вони були, звичайно, не з нашого боку, ми ж не пригнічували там людей, типу не тримали у підвалі (сміх), ми не з ким, хто йшов, не сварились, у нас не було гучних таких сцен. Типу обставини, хтось мав проблеми з батьками, у когось ще щось, хтось більше віддав пріоритет все-таки навчанню, ми не засуджуємо, ми просто приймаємо їхню позицію, якщо вони контракт не фірмували, ми не можемо їх штрафувати відповідно, ручки вмиваємо і на цьому наші повноваження все…
— Які взаємини між хлопцями всередині колективу?
Даня
— Ми ненавидимо один одного, готові горлянку перегризти, відношення максимально токсичні.. (сміх)
Олег
— Насправді з хлопцями ми дуже сильно товаришуємо, обожнюємо мандрувати усі разом по різним містам, виступати і так, ми дуже сильно любимо один одного.
Владі
— Підтримую Олега, ми - братва! Йо!

Чи плануєте сольний концерт, якщо так, то коли?
іСергій
— Ми плануємо, а там вже як наші продюсери вирішать, це вже їхня справа, ми особисто у себе в голові вже давно-давно всі спланували цю справу.

Альона
— Сольний концерт планується, звичайно ж, після випуску сольного альбому, який найкращий період, звичайно ж за місяць. Випуск альбому буде у вересні, можливо, знову ж таки якщо ситуація в країні буде дозволяти, ми зробимо все-таки сольний концерт восени, але поки що це теж під питанням.

— Ви анонсували випуск нового альбому «Звуками», в альбом увійдуть вже відомі треки або нас чекає ще щось новеньке?
Даня
— До альбому увійдуть в основному нові треки, багато нового репертуару і відповідно будуть і старі, наприклад я точно знаю, що буде пісня «Временно» у цьому альбомі, також ви зможете почути «Если» та «То от чего».

Інші будуть усі новенькі, свіженькі, так би мовити, прямо з печі, різні за стилістикою, за емоціями, на вас чекає щось неймовірне.

— Який живий виступ вам найбільше запам’ятався?
Даня
— Ооооооо…. Перше, що мені приходить у голову, це 2016 рік, це буквально був один з наших перших виступів, з нашою першою піснею «Нравишься мне». Тоді ми, п’ятеро танцівників, які голосами не сильно володіли, зізнаюсь, ми бавилися співом під плюс, наразі ми вже від цієї шкідливої звички відбились, але тоді таке було, щоб не травмувати вуха глядачів, скажімо так. Ми виходимо, у нас лежали стійки з пiд мiкрофонiв, які ми мали покласти, ну тобто ми виходимо зі стійками, кладемо їх і відповідно починаємо співати. Хтось пнув стійку - вона полетіла, у когось вона просто неправильно лягла, ми ще не зовсім досвідчені були на сцені і тримались слабенько. Відповідно, усе пішло не так, як ми планували, ми дуже перелякались, малюнок не вибудувався початково на хореографію, пішла фанєра (сміх), і ми так перезирнулися, подивилися один на одного, зрозуміли, що справи кепські, стали показувати руками хрест, говорити «давайте ще разок», у глядачів з’вляється питання, хто співає?, ну і ми поставили на паузу пісню, поставили мікрофони, вибудувались і вже зробили вигляд немов цього не було.
Ми маємо інсайдерську інформацію, що матеріали групи були взяті в ротацію на М1,М2
Альона
— Так, на М1, М2 узяли кліп «Если», усім сподобався трек перш за все. I також взяв іще на ротацію наш кліп канал Music Box. Ми вислали їм просто кліп, вони часто підтримують молодих українських виконавців, за що ми дуже-дуже їм дякуємо!

Дочитали до кінця! Що далі?

Далі — невеличке прохання. Будувати танцювальне лайфстайл медіа в Україні — справа нелегка. Вона вимагає особливого досвіду та знань, купу нервів і ресурсів. А статті, довжелезні тексти, ексклюзивні фото, літредактура, коректура, адміністрування… Звісно, можна було б писати коротко та поверхнево («Ну бо хто тепер читає лонгріди?!»), ілюструвати тексти неякісними фото та особливо не напружуватись. Але ми вважаємо, що наші читачі й читачки заслуговують на іншу журналістику — значно цікавішу та ґрунтовнішу. Для побудови сталої фінансової моделі нам потрібна щоденна підтримка читачів. Ми не маємо спонсорів, нестерпної реклами і скандальних матеріалів, які генерують мільйони переглядів. Бо наша мета — не кількісні показники. Нам значно важливіше згуртувати навколо Udance Magazine активне і небайдуже ком'юніті, яке обожнює цікаві матеріали та розуміє, що quality journalism matters. Нам значно важливіше генерувати матеріали, які впливають і змінюють.

Читайте також статті