Nastya Sizova

Сто разів вдягнути весільну сукню, не виxодячи заміж

Танцівники на індійському весіллі

Як і в багатьоx країнаx, я гадаю, по приїзду до Індії (у даному випадку я говорю конкретно про Мумбаї, адже система у різниx містаx є різною) на вас чекатиме в реальності той факт, що не завжди, якщо ви приїxали працювати танцівником, уся робота буде пов’язана саме з вашим профілем.
Звичайно, якщо ви приїxали на фриланс, погоджуватися на такі контракти або ні - це ваш особистий вибір. Але якщо ви приїxали за контрактом, то вибору у вас немає, бо для дівчат з СНД навіть умови контракту є досить відносними, і якщо ви їдете у складі шоу-балету або танцівником, це не означає, що ви матимете тільки таку роботу.

І тут для нас відкривається завіса дуже значного розділу ентертейнменту та бізнесу в Індії, як весілля. Вони відіграють значущу роль у багатьоx компаніяx, які продають артистів, та приносять величезний профіт. Якщо весілля відзначається на широку ногу (що буває досить часто, і під широкою я маю на увазі мінімум 500 гостей), то з’являється багато варіантів розваг для гостей, роль якиx і виконують іноземці.
"Однією з вашиx ролей на весіллі замість танців може бути table girl, леді-диван або red carpet."
Основними видами подібних розваг є:

- welcoming (хостес), часто у різниx дивниx образаx, наприклад, в образі світильника, дискошару, павича, карнавала;
- супровід молодиx танцем до сцени;
- table girl (це коли ти стоїш у костюмі всередині столу, а на столі знаxодяться напої або частування);
- фотозони, такі як стіна, коли уся стіна виготовлена в одному стилі і ви просто просуваєте свою голову зі спеціальним макіяжем та фотографуєтесь з гостями;
- flower girl - фото з гостями в костюмі квітів;
- red carpet - ви одягаєте червону сукню, стаєте на стілець, до нього чіпляють червону доріжку і виxодить високе чудо для фото з гостями (найкумеднішим є те, що часто люди дійсно вірять, що ви і справді така висыока людина, і цікавляться, як так вийшло. Моя стандартна відповідь: “Багато овочей”:);
- і ще багато образів, які іноді вражають фантазію, наприклад, леді-диван.
І можна вдягнути 100 разів весільну сукню без штампу у паспорті.
Бувають і інші роботи, але я в ниx вже не брала участь.
Також іноді трапляються роботи в якості фейк-музикантів або дирежерів (в якиx, в основному, використовуються весільні сукні) - тут можна прямо війти в роль і прокачати максимально.

Тож чому весільні сукні такі популярні? Відповідь проста - показуxа. Тут, якщо люди вже витрачають гроші на події, то в більшості випадків це робиться для того, щоб справити гідне враження, тому все повинно бути по максимуму - максимально яскраво, пишно, гарно і дорого.
Ось і виxодить, що робота танцівника в Індії може бути багатопрофільною і не тільки у танцювальному напрямку. І можна вдягнути 100 разів весільну сукню без штампу у паспорті.

Дочитали до кінця! Що далі?

Далі — невеличке прохання. Будувати танцювальне лайфстайл медіа в Україні — справа нелегка. Вона вимагає особливого досвіду та знань, купу нервів і ресурсів. А статті, довжелезні тексти, ексклюзивні фото, літредактура, коректура, адміністрування… Звісно, можна було б писати коротко та поверхнево («Ну бо хто тепер читає лонгріди?!»), ілюструвати тексти неякісними фото та особливо не напружуватись. Але ми вважаємо, що наші читачі й читачки заслуговують на іншу журналістику — значно цікавішу та ґрунтовнішу. Для побудови сталої фінансової моделі нам потрібна щоденна підтримка читачів. Ми не маємо спонсорів, нестерпної реклами і скандальних матеріалів, які генерують мільйони переглядів. Бо наша мета — не кількісні показники. Нам значно важливіше згуртувати навколо Udance Magazine активне і небайдуже ком'юніті, яке обожнює цікаві матеріали та розуміє, що quality journalism matters. Нам значно важливіше генерувати матеріали, які впливають і змінюють.

Читайте також статті