Pro Teacher MODERN JAZZ

Купити зараз зі знижкою
1 800
грн.
2300
грн.5 днів, по 3 майстер - класа
Хореографині: Кристина Шишкарьова, Ірина Плотнікова, Тетяня Винокурова.
Конспект - у подарунок!
Що це і що саме ви отримаєте
Відео для педагогів з курсу Pro Teacher Modern Jazz. У рамках цього курсу ви отримаєте інформацію з методики викладання, технічних особливостей, психології та педагогіки.
Педагогині курсу Pro Teacher MODERN JAZZ
Кристина Шишкарьова
Хореографиня, перформерка, режисерка, педагогиня сучасного танцю. Засновниця і художня керівниця Totem Dance School.
Віце-президентка Асоціації «Платформа сучасного танцю України».Авторка навчальних програм, членкиня журі міжнародних фестивалів, авторка і кураторка курсів підвищення кваліфікації для танцівників, педагогів і хореографів.
Ірина Плотнікова
Педагогиня, хореографиня, contemporary person.
"На даному етапі танець став невід’ємною частиною мого життя, і я одна з тих людей, хто щасливий у професії. Moving, contemporary dance, happening – все це повноцінна ніша філософії руху, а задачність продукту залежить від митця та його артистів і перформерів."
Тетяна Винокурова
Викладачка кафедри сучасної хореографії КНУКіМ (модерн - джаз). Магістерка хореографії. Художня керівниця хореографічної студії Fors. Педагогиня, чиї учні танцюють на світових театральних сценах (Хорватія, Німеччина, Польща, Росія, Україна). Хореографиня, роботи якої відзначені головними призами на багатьох міжнародних конкурсах як в Україні так і за кордоном. Навчалася технікам сучасного танцю у провідних зарубіжних хореографів.
Pro Teacher MODERN JAZZ
Купити зараз зі знижкою
1800
грн.
2300
грн.
Click to order
Ваше замовлення
Total: 
Для оплати замовлення необхідно ввести дані
Ваше імя
Ваш Email
Ваш телефон