Олена Пуль

Contemporary

Cучасне мистецтво

Танець ризику і сміливості, танець гарної і стильною картинці Contemporary з англійської - сучасний. Я думаю цей стиль танцю - гілка сучасного мистецтва, як сучасний живопис, кіно і музика. Більш того Contemporary поєднує у собі всі ці галузі і створює перформанс сучасного мистецтва.
Танець 21 століття 2020 року, танець, який несе сенс, який піднімає теми, про які люди не хочуть чути і говорити, про те, що люди цінують і що знецінюють. Не про "вираз почуттів", про розвиток світу, мистецтва і нашого відношення до подій. Танець ризику і сміливості, Танець ризику і сміливості, танець гарній і стильній картинці для візуального сприйняття, танець частина музики і музика частина танцю. Танець зручний тілу, танець зберігає тіло і витоки руху.
Як і всі сучасне, contemporary танець - пошук і дослідження. Розвиток і вкладання ес мач ес ю кен.
Сучасне - значить актуальне, з піднятими темами, які потребують висвітлення. Мистецтво після якого з'являються питання до самого себе, після якого є післясмак, а іноді осад.
Мистецтво, яке змінює мислення, створює новий напрямок і звертає увагу, по-чесному говорячи про Важливе Так я підношу танець і викладання, творцем сучасного мистецтва стає кожен мій учень.
—Олена Пуль

Дочитали до кінця! Що далі?

Далі — невеличке прохання. Будувати танцювальне лайфстайл медіа в Україні — справа нелегка. Вона вимагає особливого досвіду та знань, купу нервів і ресурсів. А статті, довжелезні тексти, ексклюзивні фото, літредактура, коректура, адміністрування… Звісно, можна було б писати коротко та поверхнево («Ну бо хто тепер читає лонгріди?!»), ілюструвати тексти неякісними фото та особливо не напружуватись. Але ми вважаємо, що наші читачі й читачки заслуговують на іншу журналістику — значно цікавішу та ґрунтовнішу. Для побудови сталої фінансової моделі нам потрібна щоденна підтримка читачів. Ми не маємо спонсорів, нестерпної реклами і скандальних матеріалів, які генерують мільйони переглядів. Бо наша мета — не кількісні показники. Нам значно важливіше згуртувати навколо Udance Magazine активне і небайдуже ком'юніті, яке обожнює цікаві матеріали та розуміє, що quality journalism matters. Нам значно важливіше генерувати матеріали, які впливають і змінюють.

Читайте також статті