Кристина Шишкарьова

Чи можна брехати собі самому?

Спочатку я думала, що ні, але наразі спостерігається збільшення кількості ілюзій, які люди зводять самі перед собою.

«Нешановні", "не колеги» цей пост для тих, хто вважає себе професіоналом у сфері танцювального мистецтва, а поводиться, немов ушлий торгаш на дешевому базарі.
Пам'ятайте!
Можливо втратити гроші і заробіток, але не варто втрачати совість, якщо така була
Гроші заробляться, а почуття провини нікуди не дінеться
Можливо втратити приміщення, але не слід втрачати честь, якщо така була
Щоб по закінченню часу не соромно було дивитися в дзеркало і бачити в ньому негідника.
Можливо втратити учнів, але не варто втрачати повагу колег
Якщо Ви мали дар педагога, то учні будуть, але душок смердючий буде тягнутися в ком'юніті за Вами роками.
За цим ...
Закликаю Вас не брехати людям у своїх рекламах, обіцяючи навчити педагогіці за тиждень, посадити в шпагат за 10 днів, навчити балету онлайн і зробити чемпіонами заочно ...
Це показує Вас як ...
Непрофесіоналів
Переляканих і тих які не знають, чим ще заманити людей торговців
Дуже безглуздих або аферистів
Тих які не знають і ніколи не розуміючих цінності танцю, як живого виду мистецтва
Тих які не знають цінності педагога, як професіонала, людини і ментора
Не поважаючих і не люблячих мистецтво танцю персонажів
Припиняйте! Серйозно. Ця лавина невігластва і ханжества поглине усіх нас. Карантин закінчиться, а метафоричний колодязь з якого ми всі п'ємо буде заплюваний Вашими вбогими спробами грати в маркетологів.
Дивіться ширше. Ну скосите Ви наразі грошей на «дурника», а що потім? Як всій індустрії розвиватися після цього мракобісся?

Кидайте з маніакальною упоротістю борсатися у власній неспроможності. Це вбого і створює непотрібну нікому какофонію, заглушуючи розумні і кльові речі, які роблять нормальні люди.

Дочитали до кінця! Що далі?

Далі — невеличке прохання. Будувати танцювальне лайфстайл медіа в Україні — справа нелегка. Вона вимагає особливого досвіду та знань, купу нервів і ресурсів. А статті, довжелезні тексти, ексклюзивні фото, літредактура, коректура, адміністрування… Звісно, можна було б писати коротко та поверхнево («Ну бо хто тепер читає лонгріди?!»), ілюструвати тексти неякісними фото та особливо не напружуватись. Але ми вважаємо, що наші читачі й читачки заслуговують на іншу журналістику — значно цікавішу та ґрунтовнішу. Для побудови сталої фінансової моделі нам потрібна щоденна підтримка читачів. Ми не маємо спонсорів, нестерпної реклами і скандальних матеріалів, які генерують мільйони переглядів. Бо наша мета — не кількісні показники. Нам значно важливіше згуртувати навколо Udance Magazine активне і небайдуже ком'юніті, яке обожнює цікаві матеріали та розуміє, що quality journalism matters. Нам значно важливіше генерувати матеріали, які впливають і змінюють.

Читайте також статті