Кристина Шишкарьова

Як навчитися сповільнюватись

в стані вічного поспіху

Поради на шляху до досягнення мети

Мені взагалі дуже важко оцінювати наскільки ефективно я працюю, оскільки багато проектів реалізувала за допомогою своєї команди. Напевно, головне, що дозволяє мені ефективно працювати - це вміння спланувати час для себе і своєї команди, чітко розставляти пріоритети по проекту і розподіляти обов'язки так, щоб кожен відчував себе на потрібному місці.
Для досягнення мети потрібно навчитись чітко ставити її перед собою і розуміти, чого дійсно прагнете. Неможливо без пристрасті ставитися до своєї справи, адже туди надходить енергія. Для початку потрібно спланувати мікро - досягнення. Так, можна поступово піднятися до своєї великої мети. При цьому потрібно не боятися щось змінювати і сліпо слідувати плану, а контролювати ситуацію.
Я - трудоголік не можу нормально виділяти час на відпочинок. Для мене це зараз питання номер один, оскільки практично не буває вихідних і відпустки. Щоб залишався час на сім'ю, я привернула їх до спільної справи - тепер ми працюємо всі разом.
Безумовно важливо і потрібно робити паузи. Оскільки я працюю в сфері, де енергія дуже важлива, іноді мені потрібен момент спокою і тиші, щоб прийшло щось нове. Буває, дійсно потрапляєш в стан якогось вигоряння, коли нічого не хочеться. Існує ряд тренінгів та всіляких інструментів, які допомагають підбадьорити себе. Мене також дуже підтримує сім'я і оточення хороших людей, які стимулюють. Моя наступна мета - планування не тільки роботи, але і відпочинку.
Наразі я перебуваю в стані вигоряння і усвідомлюю це. Ще не досягли пікової точки я намагаюся розібратися з цією ситуацією але це дуже нелегко. Я дуже люблю ліс, природу і перебувати на самоті, оскільки я мама трьох дітей і в своїй школі також постійно спілкуюся з людьми - для мене це розкіш.
Вигорання - це втрата орієнтирів. Для чого я це роблю? Мені завжди було цікаво, щоб моя професія приносила користь суспільству. А в такому загнаному стані частіше сприймаєш щось негативне в цьому світі. Тобі здається, що ти витрачаєш більше зусиль, ніж отримуєш результат. Але для того, щоб потім створювати більше, час від часу варто робити невеликі паузи.

Дочитали до кінця! Що далі?

Далі — невеличке прохання. Будувати танцювальне лайфстайл медіа в Україні — справа нелегка. Вона вимагає особливого досвіду та знань, купу нервів і ресурсів. А статті, довжелезні тексти, ексклюзивні фото, літредактура, коректура, адміністрування… Звісно, можна було б писати коротко та поверхнево («Ну бо хто тепер читає лонгріди?!»), ілюструвати тексти неякісними фото та особливо не напружуватись. Але ми вважаємо, що наші читачі й читачки заслуговують на іншу журналістику — значно цікавішу та ґрунтовнішу. Для побудови сталої фінансової моделі нам потрібна щоденна підтримка читачів. Ми не маємо спонсорів, нестерпної реклами і скандальних матеріалів, які генерують мільйони переглядів. Бо наша мета — не кількісні показники. Нам значно важливіше згуртувати навколо Udance Magazine активне і небайдуже ком'юніті, яке обожнює цікаві матеріали та розуміє, що quality journalism matters. Нам значно важливіше генерувати матеріали, які впливають і змінюють.

Читайте також статті