Кристина Шишкарьова

Чому важливо писати відгуки

Чому ж це так важливо і чому глядачеві потрібно писати відгуки, думки і критику?

Потреба творити - це необхідність для творчої людини. Вона створює точно не для того, щоб складати все у довгий ящик, вона створює для аудиторії, тому що відчуває в собі незнищенне бажання інтерпретувати реальність і волати до аудиторії через свої рефлексії. Відображати, як унікальне дзеркало, реальність, яка для неї не є об'єктивною. Повірте, кожен митець, незалежно від жанру, в якому працює, чекає зворотнього зв'язку від сприймаючого.
Чому ж це так важливо
І чому глядачеві потрібно писати відгуки, думки й критику?
1. Користь власне для глядача
Коли ти резюмуеш словесно враження від побаченого, то воно стає по-справжньому повним, це змушує тебе думати, розвиватися, ставати більш освіченим і розумнішим.
2. Користь для творця
Незалежно від того, який відгук він прочитає, він зможе зробити свої висновки, а значить, стати кращим, проаналізувати свою роботу і те, як вона насправді сприймається аудиторією. Якщо ж відгук позитивний, то це банально просто дуже приємно і у митця з'являється почуття цінності того, що він зробив, а значить і мотивація створювати далі збільшується. Він буде відчувати, що недоспані ночі, хвилини відчаю і болісні сумніви, які він подолав, не пройшли даремно і буде відчувати себе потрібним цьому світу
3. Це потрібно загальному культурному полю
Заповнюючи свої мережі і стрічки відгуками про чиюсь творчість, Ви не тільки презентуєте себе, як культурноа людина, а і допомагаєте розширити аудиторію творця, а й насичуєте публічний простір гідним контентом, на противагу всьому бридкому трешу, який вивалюють на нас ЗМІ, неадекватні блогери і просто тупні з амбіціями імператорів і царів.
Кожен може докласти свою руку і думку до того, щоб зробити нашу реальність трохи кращою. Для цього потрібно просто подолати лінощі й страх.
Так що пишіть відгуки!
P. S.
Відгук - це аргументована позиція глядача, а не просто "Це все лайно" або "Ой, мені так сподобалося". Інакше ефект від таких коментарів прямо протилежний.

Дочитали до кінця! Що далі?

Далі — невеличке прохання. Будувати танцювальне лайфстайл медіа в Україні — справа нелегка. Вона вимагає особливого досвіду та знань, купу нервів і ресурсів. А статті, довжелезні тексти, ексклюзивні фото, літредактура, коректура, адміністрування… Звісно, можна було б писати коротко та поверхнево («Ну бо хто тепер читає лонгріди?!»), ілюструвати тексти неякісними фото та особливо не напружуватись. Але ми вважаємо, що наші читачі й читачки заслуговують на іншу журналістику — значно цікавішу та ґрунтовнішу. Для побудови сталої фінансової моделі нам потрібна щоденна підтримка читачів. Ми не маємо спонсорів, нестерпної реклами і скандальних матеріалів, які генерують мільйони переглядів. Бо наша мета — не кількісні показники. Нам значно важливіше згуртувати навколо Udance Magazine активне і небайдуже ком'юніті, яке обожнює цікаві матеріали та розуміє, що quality journalism matters. Нам значно важливіше генерувати матеріали, які впливають і змінюють.

Читайте також статті