Кристина Шишкарьова

Танцівник. Хореограф.

Викладач танцю.

Who is who?

Не помічати очевидне - це більше не виняток, а скоріше сумна закономірність і є досить багато людей, які не до кінця розуміють, що танцівник, хореограф та викладач танцю це три різних професії.
Для кожної з них потрібно:
А
Особливий дар (талант)
Б
Різний набір знань і навичок (освіта)

Розберемо детальніше

Танцівник - танцює
Його інструмент - його тіло, яке має бути у формі, тобто володіти всіма необхідними технічними навичками для якісного виконання задумів хореографа. Голова теж стане в нагоді, нею можна не тільки обертати, а й думати про сенси, розбиратися в ролі і налагоджувати зв'язки з тілом, щоб удосконалювати техніку. Мусить любити, цінувати і поважати своє мистецтво, своє тіло і глядача.
Хореограф робить постановки
У його багажі знань: композиція танцю, драматургія, режисура, імпровізація ... Але найважливіше це широке коло інтересів, для того щоб знаходити і розвивати оригінальні ідеї. Уміння помічати деталі в повсякденному житті, аналізувати, трансформувати і інтерпретувати існуюче. Як і танцівник, хореограф підходить до своєї роботи з повагою і відповідальністю перед глядачем і своїми танцівниками.
Викладач - викладає
Збирає матеріал, навчає, відпрацьовує. Для того, щоб у нього це успішно вдавалося необхідно знати, для початку власний предмет, біомеханіку руху, анатомію, методику, педагогіку, психологію особистості, групи, треба любити своїх учнів і мати багато терпіння.
Рідко коли зустрічається людина обдарована в усіх трьох професіях. Тим більше я не знаю жодного, хто би зміг підтримувати і підвищувати свій рівень кваліфікації в усіх трьох професіях одночасно. Три в одному це тільки для шампунів та й там якість залишає бути кращою.
Імхо

Дочитали до кінця! Що далі?

Далі — невеличке прохання. Будувати танцювальне лайфстайл медіа в Україні — справа нелегка. Вона вимагає особливого досвіду та знань, купу нервів і ресурсів. А статті, довжелезні тексти, ексклюзивні фото, літредактура, коректура, адміністрування… Звісно, можна було б писати коротко та поверхнево («Ну бо хто тепер читає лонгріди?!»), ілюструвати тексти неякісними фото та особливо не напружуватись. Але ми вважаємо, що наші читачі й читачки заслуговують на іншу журналістику — значно цікавішу та ґрунтовнішу. Для побудови сталої фінансової моделі нам потрібна щоденна підтримка читачів. Ми не маємо спонсорів, нестерпної реклами і скандальних матеріалів, які генерують мільйони переглядів. Бо наша мета — не кількісні показники. Нам значно важливіше згуртувати навколо Udance Magazine активне і небайдуже ком'юніті, яке обожнює цікаві матеріали та розуміє, що quality journalism matters. Нам значно важливіше генерувати матеріали, які впливають і змінюють.

Читайте також статті