Катя Бєлявська

Види Stretching

Stretching - це здорова любов до власного тіла і спокій вашого душевного стану

Статичний
Такий варіант призначений для початківців, і він спрямований на розслаблення м'язів. Виконуються вправи повільно і плавно.
Динамічний
Цей вид нескладний і використовувати його можуть люди, які не мають серйозної фізичної підготовки. Під час тренування м'язи спочатку напружуються, а після розслаблюються.
Активний
З'ясовуючи, стретчинг - що це таке, необхідно зупинитися і на цьому варіанті, який сприяє розтягуванню м'язів, що знаходяться в пасивному стані. Допомагає цей вид тренінгу поліпшити рухливість суглобів.
Ізометричний
Розтяжка, при використанні цього виду тренінгу, відбувається в кілька етапів: напруга, розслаблення, розтягування і фіксація. Щоб впоратися з цим завданням, людина має бути фізично підготовленою.
Балістичний
Такий стретчинг - це система розвитку, яка є найнебезпечнішою, оскільки вправи виконуються різко і в швидкому темпі. Займатися рекомендується тільки під керівництвом тренера.
Пропріоцептивний нервово - м'язовий
Використовують цей вид для відновлення рухливості суглобів після травм або операцій.

Дочитали до кінця! Що далі?

Далі — невеличке прохання. Будувати танцювальне лайфстайл медіа в Україні — справа нелегка. Вона вимагає особливого досвіду та знань, купу нервів і ресурсів. А статті, довжелезні тексти, ексклюзивні фото, літредактура, коректура, адміністрування… Звісно, можна було б писати коротко та поверхнево («Ну бо хто тепер читає лонгріди?!»), ілюструвати тексти неякісними фото та особливо не напружуватись. Але ми вважаємо, що наші читачі й читачки заслуговують на іншу журналістику — значно цікавішу та ґрунтовнішу. Для побудови сталої фінансової моделі нам потрібна щоденна підтримка читачів. Ми не маємо спонсорів, нестерпної реклами і скандальних матеріалів, які генерують мільйони переглядів. Бо наша мета — не кількісні показники. Нам значно важливіше згуртувати навколо Udance Magazine активне і небайдуже ком'юніті, яке обожнює цікаві матеріали та розуміє, що quality journalism matters. Нам значно важливіше генерувати матеріали, які впливають і змінюють.

Читайте також статті