Катя Бєлявська

Чи корисно стояти на голові

Стійка на голові - прерогатива не тільки щодня практикуючих йогів. ⠀

♥︎

Знімає стрес

Ця поза надзвичайно корисна, якщо вас турбують неврози, стрес, страхи чи інші стани, пов'язані з підвищеною тривожністю. ⠀
♥︎

Підвищує концентрацію

Збільшуючи приплив крові до мозку, ця асана дає можливість поліпшити розумову функцію і підвищити концентрацію уваги.
♥︎

Покращує кровообіг в області очей

Приносячи додатковий кисень, ваші очі теж отримують більше кисню. Це допомагає запобігти макулярную дистрофію та інші захворювання очей.
♥︎

Збільшує приплив крові до голови і шкіри голови

Корисна поза, якщо необхідно оптимізувати приплив поживних речовин і кисню до голови і волосяних фолікулів. Можливо, завдяки постійній практиці ваше волосся стане набагато густіше.
♥︎

Покращує травлення

Стійка на голові поліпшує засвоєння поживних речовин і їх доставку до клітин. Якщо додати до неї правильне дихання животом, ви отримаєте подвійний ефект.
♥︎

Зменшує скупчення рідини в ногах, щиколотках, ступнях

Перевертаючи напрямок впливу гравітації на рідини в організмі, ви рятуєтеся від зайвої рідини, завдяки чому набряки проходять. ⠀⠀
♥︎

Зміцнює основні м'язи

Виконуючи стійку на голові, ви змушуєте працювати м'язи рук, плечей і спини, щоб мінімізувати тиск на голову і напругу в шиї.
♥︎

Стимулює лімфатичну систему

Лімфатична система позбавляє організм від відходів, допомагає видалити непотрібні продукти з крові.

Attancion! ВАЖЛИВО!

Перед виконанням вивчити ТЕХНІКУ БЕЗПЕКИ

Виконувати стійку правильно, спершу розігрівшись, і в гарному настрої. Негативне ставлення до перевертання багато хто відчуває в основному через острах впасти. Тому перший час підстраховувати себе, виконуючи перевертання біля стіни. ⠀⠀

Дочитали до кінця! Що далі?

Далі — невеличке прохання. Будувати танцювальне лайфстайл медіа в Україні — справа нелегка. Вона вимагає особливого досвіду та знань, купу нервів і ресурсів. А статті, довжелезні тексти, ексклюзивні фото, літредактура, коректура, адміністрування… Звісно, можна було б писати коротко та поверхнево («Ну бо хто тепер читає лонгріди?!»), ілюструвати тексти неякісними фото та особливо не напружуватись. Але ми вважаємо, що наші читачі й читачки заслуговують на іншу журналістику — значно цікавішу та ґрунтовнішу. Для побудови сталої фінансової моделі нам потрібна щоденна підтримка читачів. Ми не маємо спонсорів, нестерпної реклами і скандальних матеріалів, які генерують мільйони переглядів. Бо наша мета — не кількісні показники. Нам значно важливіше згуртувати навколо Udance Magazine активне і небайдуже ком'юніті, яке обожнює цікаві матеріали та розуміє, що quality journalism matters. Нам значно важливіше генерувати матеріали, які впливають і змінюють.

Читайте також статті