Катя Бєлявська

Розкіш чи необхідність?

Масаж - це засіб для зняття стресу і психосоматичних блоків через фізику

Сьогодні зловила себе на думці: «Чому багато танцівників, спортсменів і людей з проблемами спини, відчуваючи біль, тільки про неї говорять, розраховуючи, що саме так і мине»?
На жаль, така наївна думка. Потім мерщій до лікаря, коли припирає біль, а працювати треба. Навіщо так не любити себе? Отже як нам ставитись до масажу?
Наша застаріла установка, що масаж - це розкіш для заможних в SPA - салонах
Раніше так і було, тому що раніше нам так і говорили.
Пропоную вам спробувати розглянути мою позицію:
МАСАЖ - це необхідність!
МАСАЖ - це інструмент, щоб уникнути важких наслідків після травм і наполегливих тренувань.
МАСАЖ - це засіб для зняття стресу і психосоматичних блоків через фізику.
Він допомагає нам не доводити до точки кипіння ображене тіло.
Питання у грошах?
Питання до вас: які пріоритети ви виставляєте для себе, свого здоров'я і гарного самопочуття? Як довго ви готові виправдовувати бездіяльність і нелюбов до себе, що немає часу або ресурсів? Хочете бути здоровим і не бігати по лікарнях з криками «лікар, що зі мною?». Тоді треба мислити ширше і дати такому інструменту, як масаж допомогти вам бути спокійніше, здоровіше і відчувати себе краще емоційно і фізично
Я для себе відкрила цей інструмент і з задоволенням ввела до свого ритму життя. Відвідування масажного кабінету, хоча б раз на місяць біднішими вас не зробить, а здоровішим - ТАК! Він потрібен тим, хто хоче мати здорові м'язи і суглоби для подальшої роботи, відчувати спокій і посміхатися після «масажного сну» або розмови з майстром. Не кажіть «ні», поки не спробуєте, а якщо не сподобається, отже ще не знайшли свого майстра.

Дочитали до кінця! Що далі?

Далі — невеличке прохання. Будувати танцювальне лайфстайл медіа в Україні — справа нелегка. Вона вимагає особливого досвіду та знань, купу нервів і ресурсів. А статті, довжелезні тексти, ексклюзивні фото, літредактура, коректура, адміністрування… Звісно, можна було б писати коротко та поверхнево («Ну бо хто тепер читає лонгріди?!»), ілюструвати тексти неякісними фото та особливо не напружуватись. Але ми вважаємо, що наші читачі й читачки заслуговують на іншу журналістику — значно цікавішу та ґрунтовнішу. Для побудови сталої фінансової моделі нам потрібна щоденна підтримка читачів. Ми не маємо спонсорів, нестерпної реклами і скандальних матеріалів, які генерують мільйони переглядів. Бо наша мета — не кількісні показники. Нам значно важливіше згуртувати навколо Udance Magazine активне і небайдуже ком'юніті, яке обожнює цікаві матеріали та розуміє, що quality journalism matters. Нам значно важливіше генерувати матеріали, які впливають і змінюють.

Читайте також статті