Катя Бєлявська

Я маленька конячка

І коштую дуже багато грошей

З 3 років я стояла біля станка - з 7 років я вже танцювала па - де - де на «пальцях» на сольному концерті Олега Скрипки.
З 5 років - 15 років в моєму розкладі були тільки: уроки, чемпіонати, вокал, піаніно, сольфеджіо, історія мистецтв, класика, народний танець, поїздки по фестивалям.
Середня школа і школа мистецтв, факультативи - вчилася добре і відмінно.
З 15 років додалася робота Go-go, щоб прогодувати себе. Досвід колосальний.
Універ. Пари стаціонар, 4 роботи і тренування в балеті. Паралельно відвідування класів і вічна робота над собою, своїми духовними і психологічними складовими.
У 19 років - BOOM! Травма хребта, що відняла у мене рік танцювального та будь - якого життя. 1 рік з депресією і без мрії. Зібрала яєчка в кулак і самовилікувалась. Нічогенький такий собі досвід. Почала зі своєї голови.
Сьогодні мій власний список регалій не короткий.

Збиті ноги в кров, травми, відсутність дитинства та підліткових принад, недосипання в спробах отримати різнобічні знання і досвід - все це робилося для того, щоб потім мені окупилися в задоволення витрачений час і сили. Я знала, чим жертвую і для чого. І знала, що не кожен готовий на це. Мої знання - це моє багатство, а коли моє багатство хочуть взяти за просто так - мені це ДУЖЕ не подобається!
Я - маленька конячка і коштую дуже багато грошей
Я багато працювала для того, щоб зараз не слухати: «А чому так дорого?», «Ну, ми можемо тільки так, у нас бюджет».
Говорячи вже «ринковою мовою»:
- вкладаючи в свою дитину кошти, купуючи можливість гарної освіти для своєї дитини.
- купуєте досвід фахівця на фестивалі і чемпіонати і гарантію виконаної роботи.
Щоб отримати - треба віддати
Приходячи до ресторана і замовляючи смачний суп від Шефа, у вас совість не дозволяє торгуватися з ним. Вам можуть запропонувати звичайний суп.
Але ви ж хочете «той самий», якісний, смачний і щоб не траванутись після, вірно?
ТОМУ:
- будь ласка, не йдіть до мене, якщо не можете оплатити мені мій досвід і знання, торгуватися ми не будемо, знайдіть дешевше;
- не приходьте до мене, якщо не довіряєте;

Потрібно усвідомлювати, що в якість і результат потрібно вкладати і не жадувати. А найцінніше вкладення - це розвиток!

Дочитали до кінця! Що далі?

Далі — невеличке прохання. Будувати танцювальне лайфстайл медіа в Україні — справа нелегка. Вона вимагає особливого досвіду та знань, купу нервів і ресурсів. А статті, довжелезні тексти, ексклюзивні фото, літредактура, коректура, адміністрування… Звісно, можна було б писати коротко та поверхнево («Ну бо хто тепер читає лонгріди?!»), ілюструвати тексти неякісними фото та особливо не напружуватись. Але ми вважаємо, що наші читачі й читачки заслуговують на іншу журналістику — значно цікавішу та ґрунтовнішу. Для побудови сталої фінансової моделі нам потрібна щоденна підтримка читачів. Ми не маємо спонсорів, нестерпної реклами і скандальних матеріалів, які генерують мільйони переглядів. Бо наша мета — не кількісні показники. Нам значно важливіше згуртувати навколо Udance Magazine активне і небайдуже ком'юніті, яке обожнює цікаві матеріали та розуміє, що quality journalism matters. Нам значно важливіше генерувати матеріали, які впливають і змінюють.

Читайте також статті