Катя Бєлявська

Гарна постава

Як зрозуміти гарна вона в тебе чи ні?

Поняття «постава» це не є просто наявність хребта.
З давніх-давен, дами з вищого світу, таки ганялися за красивою поставою і левову частку часу приділяли саме її формуванню. Носили стопки книг на голові для котячої і граціозною ходи, яка була наслідком рівного хребта.
Носили корсети, і не тільки для осиної таліі. Так, ця незручна частина гардероба, утримувала грудний відділ в прямому положенні. Злегка підняте підборіддя і прямий гордий погляд були ознаками царственості і впевненості.
Щоб не втомлювати вас прописними істинами, перейдемо до фактів:
У чому криється несправедливість, що комусь вдається тримати спину з легкістю, а хтось мучиться від болю, зробивши зусилля простягнувши верхівку нагору?
ГАРНА ПОСТАВА
Постава, в першу чергу - це здоров'я хребта. Правильна постава - положення тіла, коли ви без активних зусиль тримайте спину і голову прямо, живіт злегка втягнутий, а плечі розслаблені і трохи розгорнуті .Це основні ознаки нормальної анатомічної проекції, а ваші органи і м'язи правильно виконують свою роботу. ⠀
НАСЛІДКИ ПОГАНОЇ ПОСТАВИ
Володарі неправильної постави справляють враження втомленої і невпевненої в собі людини. Ще у подарунок йдуть ненормована функція черевної області, легенів і серце. Постійна напруга м'язів і спазми. Міжреберна невралгія і навіть утворення зморшок.
ПРИЧИНИ ПОРУШЕННЯ
Більшість людей мають проблеми зі спиною: скособочена постава через неправильне сидіння (в машині, за столом і т.і.), невідповідне ліжко, стара травма і т.і.
А випираючий живіт, опущені плечі і витягнута вперед шия - як наслідок. Людей з красивою «царської» спиною набагато менше, але їх можна помітити відразу: розгорнуті плечі, пряма спина, підтягнутий живіт (яскравий плюс здорової постави), легкий і гордий погляд.
Сьогодні є набагато більше способів допомогти собі бути здоровим і красивим.
ОСОБЛИВО ВАЖЛИВО ДЛЯ ТАНЦІВНИКІВ !!!
ЩО РОБИТИ
Класичний екзерсис - заняття найкорисніше для артистів, яке формує самодисципліну і опірно - руховий апарат.
Спати на рівній підлозі три рази на тиждень. Незручно, боляче? Так. Але хто хоче - потерпить заради результату.

Дочитали до кінця! Що далі?

Далі — невеличке прохання. Будувати танцювальне лайфстайл медіа в Україні — справа нелегка. Вона вимагає особливого досвіду та знань, купу нервів і ресурсів. А статті, довжелезні тексти, ексклюзивні фото, літредактура, коректура, адміністрування… Звісно, можна було б писати коротко та поверхнево («Ну бо хто тепер читає лонгріди?!»), ілюструвати тексти неякісними фото та особливо не напружуватись. Але ми вважаємо, що наші читачі й читачки заслуговують на іншу журналістику — значно цікавішу та ґрунтовнішу. Для побудови сталої фінансової моделі нам потрібна щоденна підтримка читачів. Ми не маємо спонсорів, нестерпної реклами і скандальних матеріалів, які генерують мільйони переглядів. Бо наша мета — не кількісні показники. Нам значно важливіше згуртувати навколо Udance Magazine активне і небайдуже ком'юніті, яке обожнює цікаві матеріали та розуміє, що quality journalism matters. Нам значно важливіше генерувати матеріали, які впливають і змінюють.

Читайте також статті