Катя Бєлявська

Трохи про професійне

Рік під слоганом «Контемпщики не сумують - вони багато думають»

Факт. Запитувачі дійсно впевнені, що #contemporary - це стиль сумних людей, які багато страждають і вічно плачуть з будь - якого приводу і не тільки на сцені, частково так буває.
Швидше за все якомусь відсотку наближене через життєвий досвід (кохання - зітхання кляте, що розбило серця і т.і.)
Загалом усі історії наближені до земного - тобто до усіх нас, що мають право бути. Якийсь відсоток танцівників обирає цей напрямок через технічні міркування і тільки одиниці усвідомлюють, що «таньчики» ці - для думаючих людей. Не просто людей, що пропадають у залах, відточують тіло, не просто виливають душу, вивертаючи її навиворіт для виходу емоцій - а для людей, які крім праці, вкладають думку, ідею і післясмак почуттів. І найважливіше - вони знають, ЯК ЦЕ подати, коли це доречно і ЯКИЙ АРХІВ дістати з пам'яті.
Думати і заморочуватись - не одне і теж саме
А шмарклі і журба у формі побутової істерики - це не характеристика стилю, а лише малий відсоток його складової. Звичайно, рідше побачиш «веселий контемпчик», але лірика не завжди має темні тона і не тільки «кохання» танцюємо.
Я обрала профільним його для себе, тому що, від різких танців вегето - судинна пустує, а серйозно - це завжди монолог. Той, який не можна озвучити вербально. Але це зовсім не означає, що «СЕКТА сумних ЛЮДЕЙ» живе у проблемах, журбі, жуючи шмарклі, заїдаючи шоколадними цукерками і вічно в депресії. НОУ!
CONTEMPORARY - це одкровення перед іншими, зріле, усвідомлене, що несе дещицю філософії і вельми багатогранне. Його треба уміти думати. Усіма часточками тілесного, розумного і духовного. Завіса.

Дочитали до кінця! Що далі?

Далі — невеличке прохання. Будувати танцювальне лайфстайл медіа в Україні — справа нелегка. Вона вимагає особливого досвіду та знань, купу нервів і ресурсів. А статті, довжелезні тексти, ексклюзивні фото, літредактура, коректура, адміністрування… Звісно, можна було б писати коротко та поверхнево («Ну бо хто тепер читає лонгріди?!»), ілюструвати тексти неякісними фото та особливо не напружуватись. Але ми вважаємо, що наші читачі й читачки заслуговують на іншу журналістику — значно цікавішу та ґрунтовнішу. Для побудови сталої фінансової моделі нам потрібна щоденна підтримка читачів. Ми не маємо спонсорів, нестерпної реклами і скандальних матеріалів, які генерують мільйони переглядів. Бо наша мета — не кількісні показники. Нам значно важливіше згуртувати навколо Udance Magazine активне і небайдуже ком'юніті, яке обожнює цікаві матеріали та розуміє, що quality journalism matters. Нам значно важливіше генерувати матеріали, які впливають і змінюють.

Читайте також статті