DBOOK

P.L.U.R. Battle

Мій власний погляд на те що відбулося

Для мене танцювальні івенти вже давно перестали бути змаганнями і гонитвою за першістю.
У цій культурі для мене вже давненько відведена зовсім інша роль: з «обов'язкового учасника» я перекваліфікувалася в «професійного спостерігача» і буду чесною, репортувати івенти - офігенна затія!
DBOOK
З P.L.U.R. BATTLE у нас трапилася медіа - любов з першого погляду. Це був роман довжиною у 72 години з дуже тривалими попередніми ласками. На згадку про цей роман у нас залишилася хрінова туча крутого матеріалу, який цілком не переглянути навіть за один день.
Велика дяка усім, хто мав хоча б непряме відношення до всього того, що трапилося. Валя і Єгор, ви - герої!
Українська тім - пишаюся кожним з вас!
Sasha Box - здається, ми вже давно сказали все один одному особисто і можемо створити посібник «Постпродакшн за ГОДИНУ», але ще одне інстаграмное сердечко на твою адресу ніколи не буде зайвим!
Partiya Flava і S.O.W - все - таки є у вас щось спешл! Особливо для мене і цого разу.

Дочитали до кінця! Що далі?

Далі — невеличке прохання. Будувати танцювальне лайфстайл медіа в Україні — справа нелегка. Вона вимагає особливого досвіду та знань, купу нервів і ресурсів. А статті, довжелезні тексти, ексклюзивні фото, літредактура, коректура, адміністрування… Звісно, можна було б писати коротко та поверхнево («Ну бо хто тепер читає лонгріди?!»), ілюструвати тексти неякісними фото та особливо не напружуватись. Але ми вважаємо, що наші читачі й читачки заслуговують на іншу журналістику — значно цікавішу та ґрунтовнішу. Для побудови сталої фінансової моделі нам потрібна щоденна підтримка читачів. Ми не маємо спонсорів, нестерпної реклами і скандальних матеріалів, які генерують мільйони переглядів. Бо наша мета — не кількісні показники. Нам значно важливіше згуртувати навколо Udance Magazine активне і небайдуже ком'юніті, яке обожнює цікаві матеріали та розуміє, що quality journalism matters. Нам значно важливіше генерувати матеріали, які впливають і змінюють.

Читайте також статті