DBOOK

Ліза Рябініна у проекті Taboo

Українська танцівниця у блозі всесвітньо відомого соліста групи Black Eyed Peas

Соліст групи Black Eyed Peas Taboo починав свій творчий шлях з брейкінгу і тільки після став учасником всесвітньо відомої музичної групи. Сьогодні він продовжує підтримувати танцівників з усього світу, розповідаючи про них у своєму Instagram.
У щотижневій рубриці «Freestyle Friday» Taboo бере інтерв'ю у відомих танцівників (Flyographers, Soul Mavericks, Fiya House, Roxrite, Poppin 'John, Outrage і ін.), де вони розповідають про початок власного танцювального шляху, творчості та розвитку танцювальної культури в їхніх країнах. У липні 2019 Black Eyed Peas дали концерт в Києві в рамках фестивалю Atlas Weekend.
Тоді Табу вдалося зустрітися з Лізою Рябініною для участі в його проекті.
Повну версію інтерв'ю дивіться у відео.

Дочитали до кінця! Що далі?

Далі — невеличке прохання. Будувати танцювальне лайфстайл медіа в Україні — справа нелегка. Вона вимагає особливого досвіду та знань, купу нервів і ресурсів. А статті, довжелезні тексти, ексклюзивні фото, літредактура, коректура, адміністрування… Звісно, можна було б писати коротко та поверхнево («Ну бо хто тепер читає лонгріди?!»), ілюструвати тексти неякісними фото та особливо не напружуватись. Але ми вважаємо, що наші читачі й читачки заслуговують на іншу журналістику — значно цікавішу та ґрунтовнішу. Для побудови сталої фінансової моделі нам потрібна щоденна підтримка читачів. Ми не маємо спонсорів, нестерпної реклами і скандальних матеріалів, які генерують мільйони переглядів. Бо наша мета — не кількісні показники. Нам значно важливіше згуртувати навколо Udance Magazine активне і небайдуже ком'юніті, яке обожнює цікаві матеріали та розуміє, що quality journalism matters. Нам значно важливіше генерувати матеріали, які впливають і змінюють.

Читайте також статті