НОВИНИ

Чому вам необхідно побачити прем'єру ARKAN?

ARKAN — імерсивна танцювальна вистава від Totem Dance Theatre. Чим завершиться дійство, вирішуєте ви.

По-перше, над виставою працюють одразу два хореографи та режисер! ARKAN - це мікс сучасного танцю та вуличних стилів. Музика NOVA OPERA та унікальний майданчик 360° посеред міста.

По-друге, це абсолютно новий формат:

- вистава відбуватиметься просто неба

- глядачі слідкуватимуть за подіями з салонів своїх авто, наче за реаліті-шоу

- протягом вистави вони впливатимуть на хід подій, голосуючи за персонажів через Telegram-бот.

По-третє, це драйв танцю та гри. Нові сенси та унікальний глядацький досвід. 10 талановитих танцівників, які вперше зібралися разом у роботі над виставою та вже готові захопити вас у пастку під назвою ARKAN.
Про подію:


Вистава-пастка. Вистава-гра. Вистава, якою керуєте ви самі (але це не точно).


Totem Dance Theatre запрошує на танцювальне реаліті-шоу, де доля героїв залежить від вас. Події відбуватимуться просто неба, в автокінотеатрі київського ТЦ Атмосфера. Від танцювальної арени, наче екран телевізора, вас відділятиме лобове скло вашого авто.

Вистава ARKAN пропонує дослідити штампи власної свідомості, адже, спираючись на них, ми щодня приймаємо рішення, які формують наше життя. Що є правильним чи ні? Добрим чи поганим? Етичним чи аморальним? Кумедним або жорстоким? Хто з оточуючих для нас свій, а хто — чужий?

Протягом вечора 10 танцівників боротимуться за вашу увагу та емпатію, доки ви спостерігатиме за ними з салонів автівок. Протягом дійства ви зможете анонімно голосувати за вподобаних персонажів, вирішуючи, хто з них дістанеться фіналу та залишить гру.

Режисерка вистави: Кристина Шишкарьова
Хореографи: Ярослав Кайнар, Олександр Вакуров

Композитори: Роман Григорів, Ілля Разумейко (NOVA OPERA)


Прем'єра 25 та 26 вересня. Лише 4 покази. Квитки за посиланням

#ТАНЕЦЬ #ІНДУСТРІЯ #КУЛЬТУРА