НОВИНИ

Real Dance з маленького українського міста Чортків стали 4-ми в Junior Division, Allies увійшла в топ 8 у світі!

З 11 по 14 серпня 2023 року в Лос Анжелесі відбувся 15 ювілейний чемпіонат світу World of Dance в якому прийняли участь і достойно представили Україну 3 українські команди! Найкращі результати у Real D Fam - 4 місце у світовому фіналі серед 24 найкращих команд світу Junior Division і команди Allies Аліши Кобиляк - топ 8 у суперфіналі серед найсильніших команд!
Це дійсно приголомшливий результат команди з маленького міста Чортків, яка довела всім і в першу чергу самим собі, що немає нічого неможливого! Real D Fam пройшли довгий шлях до цього результату, починаючи з World of Dance Poland, збору коштів на поїздку до США при менторстві Євгена Кота, відкриття віз і , нарешті, світового фіналу у Лос Анжелесі! У своїй віковій категорії команда стала 4-ю, вибороламісце у суперфіналі, де увійшла у топ 14 команд світу!
Ми попросили лідерку і хореографиню команди Світлану Міщенко прокоментувати коротко те що відбулося в США:
Масштаб захоплює , чисельність технічно потужних учасників зашкалює , енергетика розпирає з середини , практично від кожної команди, яка виходила на сцену ,зносила своєю енергією і подачею ,всі настільки заряджені , віддані своїй справі , емоційні ,потужні ,хотілось дивитись і дивитись ,навіть не кліпати ,щоб щось не пропустити ! Підтримка залу - це щось неймовірне , локація дуже красива!
Не хотілось щоб це закінчувалось!
Відео виступу Real D Fam
Дуже крутий рівень також показала команда Allies в Team Division - команда топ танцівників з України, яка також отримала місце у Суперфіналі і увійшла у топ 8 команд світу! Команда виборола право представляти Україну на World of Dance Greece, а хореографинею шоу кейсу виступила відома танцівниця Аліша Кобиляк! Дуже надихаюча постановка і дуже крутий результат! Вітаємо Allies, це дійсно було неперевершено!
І нарешті дуже достойний виступ команди Nesemos, яка перемогла на World of Dance Ukraine і круто представила нашу країну на світовому фіналі у Junior Division, увійшовши в ТОП 13 найкращих команд у своїй віковій категорії. Лідерки команди і хореографині шоу кейсу - Ангеліна Забєліна і Даша Коваль
Танцівники:
Новина доповнюється...
#ТАНЕЦЬ #ІНДУСТРІЯ #ІВЕНТИ