НОВИНИ

Гарячий дроп від Reebok - Classic Leather Legacy

Гарячий дроп від Reebok - Classic Leather Legacy. Майже 40 років історії. Виникнення у результаті помилки і один з найяскравіших силуетів бренду.





Історія Reebok Classic Leather Legacy почалася в далекому 1983 році, коли компанія Reebok вирішила створити бігову лінійку, забезпечивши її усіма доступними на той момент інноваціями. Це був успіх!

Силует виявився настільки вдалим, що у мить заповнив вулиці. Перше покоління було повністю шкіряним. Далі з'явилася замша, синтетична шкіра і текстиль.

Цікавий факт. Можна сказати, що Reebok Classic Leather з'явилися у результаті помилки. У той самий 1983 взуттєвий цех Reebok доставили партію італійської шкіри. Недовго думаючи, технологи вирішили зробити з неї класичну спортивну лінійку.

Reebok Classic 2020 це максимально гарний і заряджений силует. Тут є все, що ми очікуємо від кросівок. Приголомшливий, продуманий дизайн, якого вдалося досягти завдяки багатошаровості штучної шкіри та замші з текстилем. А також технологічність. Вони неймовірно зручні і збалансовані по відчуттях на нозі. Висока проміжна підошва з EVA дає неперевершене відчуття м'якості, а чіпкий малюнок протектора підметки дозволить зберегти стійкість.

В результаті стає зрозуміло чому Reebok Classic Leather - став основою для багатьох класних кросівок (наприклад Aztrek і Pyro) і оновлюється компанією щороку.

А тепер конкурс. Щоб виграти Reebok Classic Leather Legacy потрібно:

1. Підписатися на нашу нову фешн ИНСТА @rozetka.fashion.
2. Підписатися на @snikerbatia.
3. Відзначити в коментах 1 друга через @.

До речі, у Ріната через кілька днів буде огляд на цю пару і ще 1 конкурс. Так що дуже рекомендуємо стежити за його сторінкою.

Результати шукайте в Сторіс 20 серпня.

#СНІКЕРИ #ІНДУСТРІЯ