НОВИНИ

Фінали «Пози» та «Метода Комінскі» і не тільки

«Дівчина за викликом»

THE GIRLFRIEND EXPERIENCE


У фільмі «Дівчина за викликом» Стівен Содерберг вивчав вічний перетин сексу і влади, знімаючи порноакторку Сашу Грей у ролі ескортниці. У телеадаптації ту саму модель від сезону до сезону приміряють на різні сетинги – уже не фінансової кризи 2008 року, а юридичних фірм і виборів до Конгресу. У третьому сезоні антології дію перенесуть у технологічну сферу Лондона, як шоуранерка за нього відповідає німецька режисерка Анья Маркуардт.

ПРЕМ’ЄРА:: 2 травня
СЕЗОН: 3-й
ХТО РОБИТЬ: Анья Маркуардт («Вона втратила контроль»)
У РОЛЯХ: Джулія Голдані Теллеш («Коханці»)

«Поза»

POSE


«Поза» провела спільноту трансгендерів Нью-Йорка через пишні бали 1980-х і непрості 90-ті, а тепер виходить на фінальний сезон. Цього разу у фокусі суперпродюсера Раяна Мерфі 1994 рік, епідемія СНІДу та її вплив на ЛГБТК-спільноту.

ПРЕМ’ЄРА: 2 травня
СЕЗОН: 3-й
КАНАЛ: FX
ХТО РОБИТЬ: Раян Мерфі, Бред Фальчук, Стівен Кенелс («Американська історія злочинів»)
У РОЛЯХ: Біллі Портер, Індія Мур, Ем-Джей Родрігес, Домінік Джексон

«Спадок Юпітера»

JUPITER’S LEGACY


Як дітям витримати планку батьків-супергероїв? За адаптацію іншопланетного коміксу Марка Міллара («Кінгсмен») відповідає шоуранер «Шибайголови» Стівен Денайт.

ДЕ ДИВИТИСЯ: Netflix
ПРЕМ’ЄРА: 7 травня
СЕЗОН: 1-й
ХТО РОБИТЬ: Стівен Денайт («Шибайголова»)
У РОЛЯХ: Джош Дюамел («Трансформери»), Леслі Бібб («Залізна людина»)

«Міфічний квест»

MYTHIC QUEST: RAVEN’S BANQUET


Співавтор «У Філадельфії завжди сонячно» переніс формат ситуаційної комедії в робочому просторі у простір студії розробки відеоігор. За жарти відповідає Роб Макелхенні, за реалістичність – команда Ubisoft, розробники серій ігор Assassin’s Creed і Far Cry. У другому сезоні команда познайомиться з репером Snoop Dogg.

ДЕ ДИВИТИСЯ: Apple TV+
ПРЕМ’ЄРА: 7 травня
СЕЗОН: 2-й
ХТО РОБИТЬ: Чарлі Дей, Роб Макелхенні, Меган Генз («У Філадельфії завжди сонячно»)
У РОЛЯХ: Роб Макелхенні («У Філадельфії завжди сонячно»), Ф. Мюррей Абрахам («Усередині Льюїна Девіса»)

«Гроші, пояснено»

MONEY, EXPLAINED


Netflix довірив Vox те, що в цього медіахолдингу виходить найкраще – просто пояснювати складні речі. У документальному серіалі Explained уже розібрали теми сексу, мозку та коронавірусу, а тепер візьмуться за питання грошей. Зокрема, зосередяться на системах кредитних карток, пенсії та боргів.

ДЕ ДИВИТИСЯ: Netflix
ПРЕМ’ЄРА: 11 травня

«Підпільна залізниця»

THE UNDERGROUND RAILROAD


«Любов, смерть плюс роботи» використовує анімаційний формат у всій його різноманітності, тому що тільки в ньому можна розповідати настільки божевільні історії. У першому сезоні автори гралися з жанрами в діапазоні від аніме до естетики відеоігор, а кожен із 18 епізодів мав окремий візуальний стиль і сюжет. Ще більше різноманіття, схоже, варто очікувати від нових восьми епізодів у другому сезоні. Разом із режисером «Дедпула» Тімом Міллером за проєкт відповідає режисер «Бійцівського клубу» Девід Фінчер.

ДЕ ДИВИТИСЯ: Netflix
ПРЕМ’ЄРА: 14 травня
СЕЗОН: 2-й
ХТО РОБИТЬ: Тім Міллер («Дедпул»), Девід Фінчер («Картковий будинок»)

«Намагаємося»

TRYING

Усиновлення
Намагання в назві серіалу, яку непросто адаптувати українською, позначає спробу молодого подружжя завести дитину. Оскільки Джейсон і Ніккі не можуть завагітніти, вони вирішують всиновлювати. Але для цього потрібно пройти випробування спеціальної комісії.

ДЕ ДИВИТИСЯ: Apple TV+
ПРЕМ’ЄРА: 14 травня
СЕЗОН: 2-й
ХТО РОБИТЬ: Енді Волтон
У РОЛЯХ: Рейф Сполл («Чорне дзеркало»), Естер Сміт

«Солос»
SOLOS

Що означає бути людиною – лейтмотив нового серіалу Девіда Вайла, який торік випустив «Мисливці» з Аль Пачіно. В антології буде сім епізодів із сімома різними історіями, серед акторів Морган Фрімен, Хелен Міррен та Узо Адуба з «Помаранчевий – хіт сезону».

ДЕ ДИВИТИСЯ: Amazon Prime
ПРЕМ’ЄРА: 21 травня
СЕЗОН: 1-й
ХТО РОБИТЬ: Девід Вайл («Мисливці»)
У РОЛЯХ: Хелен Міррен («Королева»), Морган Фрімен («Утеча з Шоушенка»), Ентоні Макі («Яструб і Зимовий Солдат»)


«Майстер на всі руки»

MASTER OF NONE


У 2019 році Азіз Ансарі повернувся після звинувачень у негідній поведінці на побаченні з жінкою із стендап-концертом із публічним вибаченням, а тепер випускає новий сезон «Майстра на всі руки». Щоправда, за нього зірка «Парків і зон відпочинку» відповідає як режисер і співсценарист, а в кадрі буде акцент на героїню Ліни Вейт та її стосунки. За роботу над другим сезоном Вейт свого часу отримала «Еммі», ставши першою афроамериканкою, яка здобула цю нагороду у сценарній категорії.

ДЕ ДИВИТИСЯ: Netflix
ПРЕМ’ЄРА: 23 травня
СЕЗОН: 3-й
ХТО РОБИТЬ: Азіз Ансарі («Парки та зони відпочинку»), Ліна Вейт («Чикаго»)
У РОЛЯХ: Ліна Вейт («Чикаго»), Наомі Макі («Зоряні війни: Скайвокер. Сходження»)

«Чорний понеділок»

BLACK MONDAY


«Чорний понеділок» – найгірший обвал в історії Волл-стрит. За словами авторів серіалу, до цього ніхто не знав, що саме його спричинило. Як продюсери за проєкт відповідають Сет Роген та Еван Ґолдберг, відомі не лише за «Суперперцями», а й серіалами «Хлопці» та «Проповідник». У головній ролі – Дон Чідл із «11 друзів Оушена» та «Месників».

ПРЕМ’ЄРА: 23 травня
СЕЗОН: 3-й
ХТО РОБИТЬ: Девід Касп («Мій пацан»)
У РОЛЯХ: Дон Чідл («Месники: Війна нескінченності»), Реджина Холл («Подорож дівчат»)

«Чикаго»

THE CHI


Чикаго – не лише місто вітрів і східноєвропейської діаспори, а й одне з найбільш небезпечних міст США. Як одне вбивство впливає на місцеву афроамериканську спільноту – у першому сольному проєкті Ліни Вейт, сценаристки й акторки «Майстра на всі руки».

ПРЕМ’ЄРА: 23 травня
СЕЗОН: 4-й
ХТО РОБИТЬ: Ліна Вейт («Майстер на всі руки»)
У РОЛЯХ: Джейсон Мітчелл («Детройт»), Нтаре Мвіна, Йолонда Росс

«У терапії»

IN TREATMENT


Психотерапевт щодня проводить сесії з пацієнтами, а тоді вирушає до свого психотерапевта. «У терапії» запустили у 2008 році, а тепер повертають чи то як ребут, чи то як четвертий сезон із новою головною героїнею у виконанні Узо Адуби.

ДЕ ДИВИТИСЯ: OLL.TV (у пакеті Amediateka)
ПРЕМ’ЄРА: 23 травня
СЕЗОН: 4-й
ХТО РОБИТЬ: Джошуа Аллен, Дженніфер Шуур («Ганнібал»)
У РОЛЯХ: Узо Адуба («Помаранчевий – хіт сезону»)

«Метод Комінскі»

THE KOMINSKY METHOD


Третій і фінальний сезон комедії про двох старших акторів, які вийшли на пенсію. За двох історію закриє Майкл Дуглас, оскільки Алан Аркін не повернеться до серіалу.

ДЕ ДИВИТИСЯ: Netflix
#ЛАЙФСТАЙЛ #ІНДУСТРІЯ