НОВИНИ

Діджитал-лукбук від MARSALA

Український бренд взуття MARSALA презентує нову весняно-літню колекцію. Для презентації обрали формат діджитал-лукбука, над створенням якого працював молодий ізраїльський артист Олександр Барболін.
У його роботах реальність змішується зі сном, а головні героїні переміщуються в часі, розгулюючи між епохами. У цій багаторівневій грі реальність виходить за межі законів фізики – стає побутової фантастикою. Українець за походженням, в 2013 році він емігрував до Ізраїлю і присвятив себе мистецтву. «У моїх роботах присутній один важливий елемент, але ніхто не може зрозуміти який», – жартує артист.

До лукбука увійшли п’ять сюрреалістичних колажів, які асоціюються радше не зі світом високої моди, а з мистецькою виставкою. За основу колажів узяті картини XVIII–XIX століть з яскраво вираженою історією постільного режиму.
image

Нова колекція Marsala під кодовою назвою “Міраж” — як перші мобільні телефони: зайвий раз не хочеться випускати з рук аби милуватися знову і знову.

image

«У теперішні часи невизначености й обмежень у пересуванні приходять нові рішення у створенні віжуалів», – розповідає про новий лукбук дизайнерка бренду MARSALA Марія Маслій.

image

У новій колекції українського бренда неозброєним оком помітна ретростилістику: взуття на будь-який смак, при одному погляді на яке охоплює солодка ностальгія. 
image

Уся принадність у тому, що це не абстрактна ностальгія, якою можна тільки віддалено милуватися, як старими класичними фільмами. Взуття завжди буде поряд: його можна носити вдома або планувати з ним лук для довгоочікуваної прогулянки після завершення карантину.

image
#ЛАЙФСТАЙЛ