НОВИНИ

Як навчитись створювати креативний продукт?

З 1 по 3 жовтня у Києві в рамках Udance Academy пройдуть інтенсиви за участю топових українських режисерів і хореографів. Тема інтенсивів: "Створення креативного продукту".

Імена хедлайнерів задали темп реєстрації на івент, вже за тиждень після анонсу події майже усі місця були заброньовані і наразі залишається лише декілька вільних місць на перший і третій дні.

Костянтин Томільченко займає дві третини часу усіх інтенсивів і поділеться з аудиторією власним баченням створення креативного продукту. 1 та 2 жовтня.


Зазначимо, що за вимогою Костянтина у групах буде не більше 20 учасників. Такий підхід, за словами Томільченко, надасть можливість донести до кожного потрібні знання.

3 жовтня свої унікальні курси дадуть хореографині - постановниці Кристина Шишкарьова та Аліна Кобиляк.а режисер та хореограф - постановник Денис Стульніков відповість на питання аудиторії у форматі small talk.


Організатори подбали про тих учасників, хто не зможе бути присутнім на інтенсивах з різних причин, для них буде доступна онлайн трансляція за ціною трохи нижчою за офлайн івент. Також за допомогою партнерського сервісу для учасників була активована функція оплати частинами у зручних для них банках без зайвих відсотків.

Переглянуты програму курсив та розклад по дням и годинам - у розділі Можливості

Встигнути подати заявки на останні місця ви можете за посиланням


#ІВЕНТИ #ТАНЕЦЬ #КУЛЬТУРА