НОВИНИ

Tarabarova – Найкрасивіша / No stress

Помітили, що останнім часом танцівники стають все медійніше і публічніше? На відео з виступів селебрітіс люди все частіше відзначають саме танцівників, а не артистів.

Та й у багатьох кліпах не завжди знають виконавця, але точно впізнають всіх, хто там танцює. Сьогодні вийшов ще один такий кліп, де більшість в першу чергу зачекає «тих самих дівчат». Три з половиною хвилини домашніх танців з дотриманням всіх правил карантинного режиму у кліпі TARABAROVA «Найкрасивіша. No stress», де вона закликає меломанів залишатися вдома.

Команда виконавиці створила цей кліп не порушивши жодної вимоги карантину: співачка та найвідоміші танцівниці країни фільмували себе власноруч, не залишаючи своїх домівок. І хоча ідея відео «Найкрасивіша. No stress» видається достатньо простою, команда витратила чимало годин на онлайн-спілкування, обговорення образів та макіяжу, вибір танцювальних рухів, ракурсів та локацій, тощо. Втілити цю задумку Світлані Тарабаровій допомогла режисер Інна Грабар. До речі, монтаж відзнятого матеріалу, пост-продакшн та корекцію кольорів здійснювали теж дистанційно.

«Це світла сторона музики на карантині! Залишаймося вдома та будемо творити дива разом!» – закликає TARABAROVA.
#МУЗИКА