НОВИНИ

В Берліні пройде благодійний показ кінобалету VODURUDU

Команди українського кіноклубу Ukrainian Signal та берлінського музичного фестивалю XJAZZ! організують 31 липня благодійний показ кінобалету «Водуруду». Він пройде в кінотеатрі просто неба Freiluftkino Hasenheide, розташованому в берлінському парку Хазенхайде

Початок показу запланований на 21:15 за берлінським часом. Купити квитки можна тут, а всі виручені кошти організатори перерахують на підтримку української армії.
Крім того, після перегляду фільму у парку Хазенхайде пройде паблік-ток з режисером «Водуруду» Анатолієм Сачивко та електронним музикантом Koloah, який працював над музикою до кінобалету.«Водуруду» поєднує класичну музику Миколи Леонтовича та сучасну хореографію колективу Apache Crew. Його головний хореограф і режисер, Анатолій Сачивко, вирішив показати, що композитор, якого у світі знають по різдвяному хіту «Щедрик», написав набагато більше, ніж просто відому композицію з «Один вдома».
Стрічку знімали лише взимку протягом 5 років. За реставрацією звучання Леонтовича та музичну атмосферу відповідав київський електронний музикант Дмитро Авксентьєв (Koloah, Voin Oruwu).
#ТАНЕЦЬ #ІНДУСТРІЯ #КУЛЬТУРА