НОВИНИ

Фільм про Бенксі покажуть в Україні

Незалежний дистриб'ютор кіно про музику і культуру KyivMusicFilm випустить в український прокат фільм Banksy & The Rise of Outlaw Art ( «Бенксі і зростання незаконного мистецтва»), присвячений одному з найбільш знаменитих вуличних художників

З 24 вересня фільм покажуть в мережі «Планета Кіно» в Києві, Харкові, Львові, Одесі та Дніпрі, а також київських кінотеатрах «Жовтень», «КІНО42» і «Батерфляй ДеЛюкс». З 26 вересня його можна буде подивитися у львівському «Кінопалаці».

Стрічка починається з кадрів перформансу Бенксі на аукціоні Sotheby's в 2018 році, коли його картина «Дівчинка з червоним повітряною кулею» самознищилася після продажу за мільйон фунтів стерлінгів. І розповість про шляхи художника, починаючи з 2000-х років, коли він таємно проносив свої роботи в найбільші світові музеї, до масової популярності картин Бенксі.

Banksy & The Rise of Outlaw Art також піднімає тему розвитку графіті-культури з 1970-х років до сучасного арту.Світова прем'єра фільму відбулася в березні цього року. Режисером Banksy & The Rise of Outlaw Art виступив Еліо Еспана, який раніше працював над документальною стрічкою про співака Прінс і мюзиклі «Гамільтон».Бенксі - британський художник, режисер і політичний активіст. Перші його малюнки з'явилися в кінці 1990-х років, а особа досі невідома.

Два роки тому музикант Goldie випадково згадав справжнє ім'я Бенксі - Роберт. За версією деяких журналістів, їм може бути Роберт Дель Ная з групи Massive Attack.  

#КУЛЬТУРА