21 серпня у Львові, вперше за півроку з початку війни, не дивлячись на всі труднощі, пройшла перша благодійна подію Global Talent Ukraine 2022 на прекрасній сцені концерт арени "Малевич", де зібралось майже 500 учасників - молодих танцівників та артистів цирку з усіх куточків України.
Трішки емоційної статистики. Львів, Тернопіль, Хмельницький, Рівне, Чортків, Київ, Бровари, Краків (Польща), а тепер УВАГА! Слов'янськ, Дніпро, Харків, Одеса, Подільськ, Миколаїв, Запоріжжя - цю країну ніколи не перемогти, їхні міста накриває ракетами, діти під обстрілами готують концетні номери і їдуть до Львова, щоб їх показати і зібрати кошти на підтримку таких як і вони танцівників - перможця Танцюють всі! - Володимира Раков та хореографа і судді Макса Думендяка, які не зважаючи на мирну професію пішли добровольцями у ЗСУ боронити країну! До речі, подія пройшла без жодної повітряної тривоги!
![](https://static.tildacdn.com/tild3639-3939-4563-b433-373236326465/301573930_1098842217.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild3361-3634-4333-a638-343534633061/301567709_1098841150.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild6462-6665-4861-b864-663631333930/301866603_1098842687.jpg)
Це одна з небагатьох подій, де увесь прибуток був переданий на потреби ЗСУ. Вдалося зібрати для хлопців майже 70 000 грн. !!! Організатори передають величезну подяку усім керівникам студій, які підготували дітей у такі короткі терміни, особлива подяка батькам, які підтрімують дитячу творчість в ці нелегкі часи, це надзвичайно важливо!
![](https://static.tildacdn.com/tild3037-6166-4461-b337-333233633664/301607791_1098844327.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild6662-6165-4335-b863-613639346164/301628471_1098840647.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild3362-3039-4030-b339-626136623164/301591780_1098841214.jpg)
Усі запрошені судді Ілона Гвоздьова, Олександр Путілов, Кристина Шишкарьов, Анастасія Ващенко, Антон Сафонов, Іван Дунаєвський, Вадим Лященко, Мар'яна Свята, Роман Здреник, Роберт Мруз, Валентина Мруз відпрацювали абсолютно безкоштовно і підтримали своєю участю таку потрібну усім подію.
![](https://static.tildacdn.com/tild3464-6331-4161-b061-313538336233/301881336_1098844984.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild3633-3239-4534-a530-373036356232/301550197_1098845264.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild3061-3438-4234-b539-633962656234/301987252_1098845480.jpg)
Осболиво хочемо наголосити на неймовірній атмосфері, яка панувала на сцені іу глядацькій залі, починаючи з виконання усім залом державного гімна України на початку події!