НОВИНИ

На ВДНГ у Києві створять сучасний спортивний кластер

У київському ВДНГ (Нацiональний комплекс «Експоцентр України») створять спортивний кластер, в якому будуть спортивні майданчики, урбан-парк, бігові доріжки тощо.

Про це повідомив генеральний директор комплексу Євген Мушкін. «Найкрутіший в Україні спортивний парк на ВДНГ? Ми вже розпочали цей шлях! Створення спортивного кластеру відповідно до Концепції розвитку ВДНГ розпочинаємо просто зараз», — написав він у Facebook.

Розробкою концепції майданчика займаються Міністерство розвитку громад та територій України, громадські організації Street Culture, Urban Reform, консалтингове агентство Big City Lab, проєктно-будівельна компанія Unique Build та литовський урбаніст Тадас Жонаускіс.

Харківські Street Culture (ГО «Центр вуличних культур»), Urban Reform (ГО «Міські реформи») і Unique Build запросили до роботи у спортивному кластері ВДНГ через їхній досвід створення схожих проєктів у Харкові.

«Концепція київського ВДНГ передбачає сучасні урбаністичні об’єкти. І коли вони побачили, що ми побудували у Харкові, зрозуміли — це те, що вони хочуть бачити у себе. Тому вони одразу нас запросили допомогти їм зробити крутий урбан-парк», — розповів співзасновник Street Culture Єгор Матюхін.
#ІНДУСТРІЯ #КУЛЬТУРА