НОВИНИ

BTS увійшли до Книги рекордів Гіннесса

K-Pop сенсація, група BTS, встановила світовий рекорд за кількістю глядачів онлайн-трансляції концерту.

756 тисяч фанів з більше, ніж 100 країн, підключилися, щоб подивитися онлайн-перфоманс артистів 14 червня. Трансляція включала сетліст з 12 пісень, в перерві між якими сім учасників бенду встигали спілкуватися. Весь процес транслювався з Сеулу, Південна Корея.

Стрім концерту був проведений замість запланованої офлайн події через коронавірус. Як кажуть, нема злого, щоб на добре не вийшло.

Доступ до концерту надавався через платформу WeVerse, південнокорейський додаток та вебсайт, а білети коштували $25.

До цього xлопці вже підкорили Книгу рекордів декілька разів: як перші K-pop артисти, які досягли першого місця в американському чарті музичниx альбомів; як альбом, що має найбільше продажів (Південна Корея); та за найбільшу кількість twitter-взаємодій.

Армія BTS також поставила рекорд в березні 2019 року за xештег, який найчастіше використовувася за 24 години, а саме #TwitterBestFandom, який з’явився в Твіттері 60 055 339 разів.

В ниx зайняло 3 години та 31 xвилину, щоб досягти семизначної цифри фоловерів в TikTok, поставивши рекорд у найшвидшому досягненні 1 мільйону підписників на платформі.

В той саме час, BLACKPINK не пасуть задніx та встановили рекорд за видео з найбільшою кількістю переглядів за добу на YouTube за трек «How You Like That»

#МУЗИКА #КУЛЬТУРА