НОВИНИ

В офісі ходитимуть у кросівках

Генеральний директор Adidas Каспер Рорстед вважає, що офісних працівників, які через пандемію працювали з дому «в шльопанцях і спортивних костюмах», буде складно переконати повернутися до формального стилю одягу. Тому мода буде змінюватися.

Заяву глави німецької компанії спортивних товарів цитує Bloomberg.

«Буде дуже складно переконати людей, які сиділи вдома в шльопанцях і спортивних костюмах, надіти коричневі туфлі і нормальні костюми», — заявив Рорстед журналістам.

Він переконаний, що після пандемії в офісну моду ввійде більш вільний стиль одягу, наприклад, кросівки й футболки. Як пише видання, від буму попиту на кросівки та спортивний одяг за останній рік «виграла» сама Adidas, а також її конкуренти, такі як Nike і Puma.

Говорячи про співробітників самої Adidas, Рорстед заявив, що американські та європейські компанії продовжують працювати з дому, тоді як в Китаї всі повернулися в офіси. «Питання в тому, чи є робота з дому кращим варіантом. Ми будемо вести обговорення з нашими співробітниками в другій половині цього року і початку наступного, щоб знайти правильне довгострокове рішення», — додав Каспер Рорстед.
#СНІКЕРИ