НОВИНИ

Закриті презентації Altstage пройдуть в кінці травня

Довгоочікувана презентація проекту "Altstage - платформа доповненної реальності для перформативних мистецтв" відбудеться 21, 22 та 23 травня.

Це унікальний проект проект над яким з квітня 2020 року спільно працюють Post Theater (Німеччина, Берлін) - художнє керівництво проектом, WeAR Studio - розробка технології та створення мобільного застосунку, ГО "Платформа сучасного танцю" - управління проектом. Застосунок AltStage дає можливість інтеграції Доповненної Реальності (AR - Augmented Reality) в будь-яке дійство, що відбувається на сцені або поза нею. І, що найцікавіше, - додає шар Доповненої Реальності до записаного контенту в онлайні.

Створюючи цей застосунок як відкриту платформу, ми не тільки осліджуєм нові засоби художньої виразності але і робим перегляд онлайн вистав та проектів більш захоплюючим та навіть інтерактивним.
Застосунок AltStage вперше буде презентовано професійній аудиторії в рамках закритих презентацій (згідно затвердженого протоколу для подібних подій під час карантину).
Під час івенту гості матимуть можливість подивитись три хореографічні вистави тривалістю до 10 хвилин. Вони будуть показані "вживу" та на екрані персонального комп'ютера з фрагментами Доповненої Реальності. Також відбудеться зустріч з українською та німецькою командоми, що створюють проєкт та сесія питань та відповідей.

Проект реалізується за фінансової підтримки Європейського Союзу, програми House of Europe та Українського Культурного Фонду.
#ІНДУСТРІЯ #ТАНЕЦЬ