НОВИНИ

Коронавірус. Карантин. Масові події

В УКРАЇНІ ПРОДОВЖИЛИ КАРАНТИН.
Що ми маємо на сьогоднішній час?
Повністю організацію масових заходів не заборонили. Їх мають право проводити юридичні особи, які мають КВЕД (класифікатор видів економічної діяльності) з групи 90, а саме – 90.01, 90.02, 90.03, 90.04. Один з цих КВЕДів має бути основним не менш, ніж одного року з моменту прийняття змін в постановленні.

ДЕ НЕ МОЖНА ПРОВОДИТИ ЗАХОДИ?

– Нічні клуби (що працюють тільки вночі);
– Розважальні заклади;
– Заклади громадського харчування.

ЩО НЕ МОЖНА РОБИТИ?

– Концерти (крім осіб зазначених вище);
– Вечірки;
– Не можуть працювати розважальні заклади (тобто нічні клуби);
– Заборонена діяльність закладів громадського харчування з організацією розваг.

КОЛИ?

З моменту публікації (27 серпня 2020 року) та до 31 жовтня 2020 року.

Згідно постанови КМУ від 12 серпня 2020 р. № 712 (зі змінами внесеними постановою КМУ від 26 серпня 2020 р. № 760
Державна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій раз на сім днів приймає рішення про встановлення на території регіону або окремих адміністративно-територіальних одиниць регіону рівня епідемічної небезпеки “жовтий”, “помаранчевий” або “червоний”. Якщо рівень захворюваності нижчий базового (жовтого рівня) – встановлюється «зелений» рівень. Рішення про послаблення рівня епідемічної небезпеки не може бути переглянуто тільки через 14 днів після його встановлення. На території регіону, де встановлено «зелений рівень» забороняється проведення масових (культурних, спортивних, розважальних, соціальних, релігійних, рекламних та інших) заходів за участю більше однієї особи на 5 кв. метрів площі будівлі або території (якщо захід проводиться на відкритому повітрі), а також діяльність кінотеатрів та закладів культури з наповненістю кінозалів або залів понад 50 відсотків місць у кожному окремому кінозалі або залі. Організатор заходу є відповідальним за дотримання між учасниками фізичної дистанції не менше ніж 1,5 метра у разі проведення заходу із розміщенням учасників стоячи;

ДОЗВОЛЕНО проведення концертів закладами культури, для яких концертна діяльність протягом останнього року є основним видом діяльності (за логікою це КВЕДи з групи 90.0).

ЗАБОРОНЕНО проведення дискотек, робота розважальних закладів (нічних клубів), діяльність закладів громадського харчування із організацією дозвілля (ресторанів, кафе, барів, закусочних, їдалень, кафетеріїв, буфетів тощо). На території регіону, де встановлено «жовтий рівень» додатково до всіх обмежень «зеленого» рівня додається заборона на роботу після 24-ї та до 7-ї години суб’єктів господарювання З НАДАННЯ ПОСЛУГ ГРОМАДСЬКОГО ХАРЧУВАННЯ без організації дозвілля (ресторанів, кафе, барів, закусочних, їдалень, кафетеріїв, буфетів тощо), крім діяльності з надання послуг громадського харчування із здійсненням адресної доставки замовлень та замовлень на винос. На території регіону, де встановлено встановлено «помаранчевий рівень» додатково до всіх обмежень «зеленого» та «жовтого» рівнів додається заборона на проведення масових (культурних, спортивних, соціальних, релігійних, рекламних та інших) заходів за участю більш як 220 осіб та більше однієї особи на 10 кв. метрів площі будівлі або території (якщо захід проводиться на відкритому повітрі), де проводиться захід; діяльність з надання послуг громадського харчування, крім випадків приймання відвідувачів із забезпеченням наповненості не більш як на 50 відсотків посадкових місць у приміщенні закладу. На території регіону, де встановлено «червоний рівень» додатково до всіх обмежень «зеленого», «жовтого» та «помаранчевого» рівнів додається заборона на приймання відвідувачів суб’єктами господарювання, які провадять діяльність у сферах культури, кінотеатрів, закладів громадського харчування (ресторанів, кафе тощо крім послуг громадського харчування із застосуванням адресної доставки замовлень), торговельно- розважальних центрів, інших закладів розважальної діяльності. Закладами культури вважаються юридичні особи, що здійснюють основнудіяльність згдіно одного із КВЕДів із групи 90.0 (Діяльність у сфері творчості, мистецтва та розваг) протягом останнього року.

Перелік тут
Лінк на постанову

#ІНДУСТРІЯ #КУЛЬТУРА