НОВИНИ

UA21 Summer Dance Camp пройде у Бердянську

Організатори UA21 Summer Dance Camp у рекламі на своїх інстаграм сторінках позіціонують кемп як найяскравішу подію літа. І це недалеко від правди.

Не дивлячись на карантинні обмеження команда UA21 запросила на кемп презентерів з Норвегії, Болгарії, Нідерландів, Німеччини та України. Цього року їм виповнюється вже 5 років і хлопці вирішили не зупинятись.

Ось що говорять самі організатори про кемп:
UA21 Camp - це не просто класи, це справжнісінький танцювальний табір, який за 7 днів об'єднує танцівників з різних міст і країн ... Табір, який поєднує розвиток і освіту, відпочинок і тусовки, нові знайомства та спілкування!

Що чекає на учасників? 21 майстер-клас, тривалістю по 75 хвилин, Talk session - спілкування з хореографами, Show your choreo - контест з хореографії при суддівстві презентерів, Pool party, Тематичні вечірки разом з DJ і MC, тусовка у відкритому морі на власному кораблі.

Скільки коштує? 12000 грн., але була рання ціна 9000 грн.Раніше ми писали про те, як майже зразу після оголошення карантину в Україні UA21 анонсували класи світових зірок з США, Європи та України - Evolution Online.


#ІНДУСТРІЯ #ІВЕНТИ