Всесвітньовідомий танцювальний дует Les Twins 18 вересня було помічено у самому центрі Києва на культовому місці вуличних танцівників біля Макдоналдсу на вулиці Хрещатик. Разом з одним найвідоміших у світі хаус танцівником та діджеєм Kapela вони прокачали вулицю своїм неймовірним фристайлом.
Того ж вечора на Арт Причалі на вечірці Les Twins у рамках Freestyle Europe Tour презентували власну колаборацію з відомим алкогольним брендом Hennessy. Перед цим танцівники вже відвідали з подібними вечірками Амстердам та Берлін, Київ став третім європейсьеим містом туру. На мікрофоні був MC Drone, DJ плейс був за Kapela, а на сцену Арт Причалу разом з хлопцями цього вечора вийшла ікона української електронної музики ONUKA та відомі танцівники фристайлу Kefton та Playmo.
![](https://static.tildacdn.com/tild3339-3766-4631-a631-323861303334/242169842_1241061663.jpeg)
![](https://static.tildacdn.com/tild3635-6335-4963-b565-646437613138/242181223_2896661825.jpg)
За місяць до цього Les Twins разом з Hennessy презентували свою колаборацію у яскравому ролику.