НОВИНИ

Крок вперед - 4 3D

Вчора увечері, 26 липня, відбулася світова прем'єра фільму Step Up Revolution! Україна не стала винятком - у кінотеатрі "Київ" у центрі столиці відбулася презентація та прем'єра найочікуванішого танцювального фільму літа, який на українському ринку та з українською назвою «Крок вперед-4 3D» представила компанія Ukrainian Film Distribution разом з офіційним партнером прокату - Udance.Хол кінотеатру задовго до презентації наповнився яскравими особистостями - вуличними танцівниками, які створювали неймовірний колорит та особливу атмосферу і нагадував швидше невелику, але яскраву тусу з фрістайлом та гарною танцювальною музикою. Таке кінотеатр "Київ" зі своєю багаторічною історією напевно переживав уперше!Презентацію відкрив MC Vladee та оголосив про виступ двох молодих, але вже відомих київських команд - команди "TetrisQuest" на чолі з Вобром та дитячої брейк данс команди "Kinders Crew", яка просто підірвала зал.

У Києві відбулася презентація Крок вперед - 4 3D

Сам фільм викликав шквал емоцій. Несподівано для танцювального фільму був досить непоганий сюжет, але особливо порадували багато якісних, чудово знятих танців та нових режисерських знахідок та спецефектів, які просто не могли залишити зал байдужим. Безумовно, Udance рекомендує фільм до обов'язкового перегляду всім танцюристам!

На прем'єру також прийшли журналісти та переможці акції "Отримай квиток на прем'єру" від  Udance та журналу Cosmopolitan.


На запрошення Udance на «Крок вперед-4 3D» прийшло багато відомих танцівниківв та хореографів, серед яких також були помічені головний хореограф проекту Майданс-3 – Олександр Лещенко, керівник балету "Форсайт" Ліна Верес, президент компанії NewPeopleProduction Олена Лебедєва, топ хореограф Денис Стульніков, керівник театру танцю BlackO'Range Антон Овчинніков, керівник сучасного відділення Київського хореографічного коледжу Ірина Тищенко, президент Hip-Hop Ukraine Андрій Гулаков та багато інших...

#ТАНЕЦЬ #ІНДУСТРІЯ