НОВИНИ

Kyiv Art Fair онлайн відкрився для відвідувачів

Цього року фестиваль сучасного мистецтва Kyiv Art Week проходить онлайн. Традиційний ярмарок трансформувався в єдину подібну в Україні діджитал-платформу для експонування та продажу сучасного мистецтва. Сотні художників, десятки галерей, зібраних в одному зручному просторі kyivartweek.com, яким можна щодня гуляти, а також "відвідувати" події і слухати лекції.
На онлайн-платформі Kyiv Art Fair зараз представлені віртуальні стенди 25 галерей-учасниць, серед яких: Mironova Gallery, Voloshyn Gallery, Abramovych Art Agency, The Naked Room, Socl:e, Ukrainian Silk Art Gallery, Хлєбзавод, Галерея РА, Bereznitsky Art Foundation, Nebo Art Gallery, Галерея ЧЕЧ, Gallery 83, Makhno Art Foundation, X - Platform, 39.9gallery, Forsa Gallery, Muzeon Experimental Centre, Rymi, M17 Contemporary Art Center, Set, PVS Lutsk, Lavra Art Gallery, Radius, Centro LESCER, Vakulenko Art Consulting, Квартира 14. Багато робіт були створені художниками під час локдауна і будуть експонуватися вперше на платформі Kyiv Art Fair.


Світовий досвід арт-ринку в новій пост-карантинній реальності показує, що вихід ярмарків мистецтва в онлайн – це не лише спосіб відвідування виставок для мільйонів шанувальників сучасного мистецтва, а й дієвий інструмент для реалізації продажів. Організація Kyiv Art Fair спрямована на підтримку сфери українського сучасного мистецтва: художників, галерей і ринку в цілому.

Окрім масштабної виставки, Kyiv Art Fair представив освітню програму, яка за рівнем насиченості не поступається оффлайн програмами фестивалів попередніх років. Вона включає в себе лекції в реальному часі в форматі відеоконференцій, круглий-стіл, перформанси, і ток-шоу «Art = Capital?», в випусках якого значущі фігури української арт-сцени обговорюють тему грошей в мистецтві під різним кутом.
У дискусійній програмі взяли участь відомий у всьому світі мистецтвознавець, філософ, публіцист і викладач Нью-Йоркського університету Борис Гройс. 29 серпня в "Розмові про справедливість", а також знамениті французький куратор, теоретик і мистецтвознавець Ніколя Бурріо та дослідниця Ксенія Нуріл.

З програмою можна ознайомитися на сайті. Там же доступні відео, записані під час ток-шоу і відеоконференцій.Реалізація проекту Kyiv Art Fair стала можливою завдяки підтримці КМДА – це перший культурний онлайн-проект такого формату і масштабу, в який повірила міська адміністрація та підтримала фінансово. Крім того онлайн-подію підтримав бренд BMW Україна.

Стежити за оновленнями і детальною інформацією по всім заходам можна на сторінках в соціальних мережах:
Instagram
Facebook

Відвідати ярмарку Kyiv Art Fair онлайн: kyivartweek.com

#КУЛЬТУРА #ІВЕНТИ