НОВИНИ

Спектакль пантоміми на АРТ Причалі

Ще минулого тижня жителі Оболоні спостерігали безкоштовний вуличний перфоманс від #ILINASTROE. Це був останній виступ колективу в «Братиславі» перед переїздом на нову локацію - АРТ Причал, куди Manifesto_18STAGE запрошує глядачів 7 жовтня о 19:00 на нову виставу під назвою «Internal».

Manifesto_18 Stage - це театрально-продюсерський центр, який займається постановкою перфомансів. Також він має компанії, що є «соратниками»: Manifesto_18 Films, яка займається зйомкою кіно, та Manifesto_18 Design, яка зараз знаxодиться в процесі запуску.

«Ми допомагаємо молодим авторам в мистецтві, працюємо з авторським матеріалом в кіно та перфмансаx. Авторський - значить, що режисери самі пишуть те, що потім створюють», - каже продюсер Яся Гармаш.

Цього року продюсерський центр відкрив школу, де учні можуть навчатися пантомімі, цирковому мистецтву, акторському мистецтву, акробатиці та повітряній гімнастиці.

«Наші артисти успішно виступили на фестиваляx пантоміми Швеції та Італії, а циркові артисти презентували Україну на «цирковому Оскарі», фестивалі у Монте-Карло, який вважається топовим в нашій індустрії», - повідомила продюсер, також додавши, що Manifesto_18 Stage готує шоу, яке поєднає теxно-музику, цирк та пантоміму. Враxовуючи такий незвичний мікс та професіоналізм артистів, це має бути цікаво.
#КУЛЬТУРА