Танцівник стилю паппінг став переможцем українського Національного фіналу Red Bull Dance Your Style
Серед дванадцяти танцівників абсолютно різних стилів декілька тисяч глядачів визначали в Києві переможця Національного фіналу турніру Red Bull Dance Your Style.
Після відбіркових турнірів у Києві, Одесі, Харкові, Дніпрі та Львові, на Національному фіналі зустрілись найкращі представники різних танцювальних стилів: Prakop, Vakurov, Boogaloo Freak, Liza Riabinina, Tip Top T, Andrey Stylez, Vova Rakov, Ashotovna, Hmel, Armo, Flem, а також Allstar, який виборов останнє місце у фіналі – Wildcard – у цей же день прямо перед головним змаганням, та зміг вразити куратора проекту в Україні - Максима Оробця a.k.a. Maximus.
![](https://static.tildacdn.com/tild3237-3631-4136-a434-333363376665/dance-your-style-ukr.jpg)
За змаганнями, які проходили біля Арки дружби народів, спостерігали декілька тисяч глядачів. Та вони не просто спостерігали, а й визначали найкращого в кожному батлі. У цьому й полягає головна особливість Red Bull Dance Your Style: глядачі є суддями, які впливають на хід змагань.
![](https://static.tildacdn.com/tild3562-3737-4262-b935-303766626665/golosuvannya-glydach.jpg)
Бонусом для присутніх стали видовищні виступи від Breaking Crew та Mary Kozlova & Ashotovna.
![](https://static.tildacdn.com/tild3734-3732-4833-a466-636335366165/pokazovy-vystup-ahto.jpg)
А також R’n’B-співачки MamaRika.
![](https://static.tildacdn.com/tild6237-3162-4636-b264-393032646130/mamarika-dance-your-.jpg)