НОВИНИ

Став відомий переможець фіналу Red Bull Dance Your Style у Києві

Танцівник стилю паппінг став переможцем українського Національного фіналу Red Bull Dance Your Style

Серед дванадцяти танцівників абсолютно різних стилів декілька тисяч глядачів визначали в Києві переможця Національного фіналу турніру Red Bull Dance Your Style.
Після відбіркових турнірів у Києві, Одесі, Харкові, Дніпрі та Львові, на Національному фіналі зустрілись найкращі представники різних танцювальних стилів: Prakop, Vakurov, Boogaloo Freak, Liza Riabinina, Tip Top T, Andrey Stylez, Vova Rakov, Ashotovna, Hmel, Armo, Flem, а також Allstar, який виборов останнє місце у фіналі – Wildcard – у цей же день прямо перед головним змаганням, та зміг вразити куратора проекту в Україні - Максима Оробця a.k.a. Maximus.


За змаганнями, які проходили біля Арки дружби народів, спостерігали декілька тисяч глядачів. Та вони не просто спостерігали, а й визначали найкращого в кожному батлі. У цьому й полягає головна особливість Red Bull Dance Your Style: глядачі є суддями, які впливають на хід змагань.


Бонусом для присутніх стали видовищні виступи від Breaking Crew та Mary Kozlova & Ashotovna.


А також R’n’B-співачки MamaRika.


Кожен батл упродовж Національного фіналу перетворювався на захопливий перформанс під треки від DJ Scream. До фіналу дійшли Boogaloo Freak (його стиль – паппінг) та Armo (брейкінг). Після трьох однохвилинних батлів глядачі віддали перевагу Boogaloo Freak, який став переможцем Національного фіналу та представлятиме Україну на Світовому фіналі в Парижі!

#ІНДУСТРІЯ #ІВЕНТИ