НОВИНИ

Прем'єра проєкту "Я з тобою" відбулася на день захисту дітей

Прем'єра благодійного мультижанрового шоу "Я з тобою" відбулося на День захисту дітей 1 червня!

Сьогодні весь світ приголомшує кількість постраждалих від війни в Україні дітей — за офіційними даними, це понад 689 дітей, з яких 243 загинули, а 446 поранені. Це статистика, яка не включає психологічних травм, яких так чи інакше зазнали більшість маленьких українців. Заради них Hands Production об’єднав українських вокалістів, музикантів, хореографів та циркових артистів у мультижанровому благодійному шоу «Я з тобою», яке вийде на екрани у Міжнародний день захисту дітей. Цьогоріч цей день є не просто символічним святом, а закликом до дій — нагадуванням про те, що наші діти страждають прямо зараз, але ми в змозі їм допомогти. 

Заради цієї мети сьогодні на одній сцені зійдуться Onuka, Pianoбой, піаніст-віртуоз Євген Хмара, гурт Probass&Hardi, який змусив усіх українців наспівувати «Доброго вечора, ми з України», артисти Cirque du Soleil Анатолій Залевський та Оксана Пилипчук, чотириразова чемпіонка світу з танців на пілоні Наталія Татаринцева, одна з найгнучкіших людей світу, рекордсменка «Книги світових рекордів Гіннеса» Руслана Крутась та інші артисти світового рівня.

Зібрати кошти для дітей допоможе проста система пожертв через QR-код, розміщений на екрані під час трансляції шоу. Кошти підуть у БФ «Твоя опора» та ГО Junior.  
«Я думаю, що офіційні цифри щодо жертв серед дітей під час війни — значно занижені, ми навіть не знаємо справжньої статистики. Причому йдеться не лише про тих, хто загинув і поранений, а й про дітей, які були незаконно вивезені за кордон. Але навіть ті, кого не торкнулась війна фізично, переживають зараз посттравматичний синдром — трагічний досвід, якого немає у більшості дітей країн цивілізованого світу. І з цим треба працювати. Тому для нас честь сьогодні виступати в рамках шоу, кошти з якого будуть спрямовані на необхідну допомогу дітям, від яких залежить наше майбутнє в найпрямішому сенсі слова», — каже співачка Onuka.

Аби створити масштабне шоу, засновники Hands Production запросили до участі 45 артистів та 70 учасників режисерського, адміністративного та технічного складу, всі з яких долучились до проєкту абсолютно безкоштовно. 

Автори «Я з тобою» нарешті можуть розкрити таємниці підготовки та зйомки шоу, які відбувались у Тернополі, в обласному драматичному театріі в умовах суворої секретності. На такі кроки організатори вимушені були піти задля безпеки артистів та глядачів, оскільки це перше шоу такого масштабу в Україні, яке відбулося у закритому приміщенні. 

«Це перший наш виступ за час війни не для військових, а для цивільного населення — тим паче для дітей. Протягом останніх трьох місяців ми багато виступали на станціях метро у різних містах України, де я бачив на власні очі, як війна змінила звичний хід речей і відібрала у дітей дитинство. Ми бачили сім’ї, що живуть у вагонах, ми бачили школи, облаштовані прямо на платформах, парти, що стоять на станціях метро. Але ми також бачили, як діти облаштували ці куточки, як вони збиралися на уроки під обстрілами, як вони разом з художниками перетворювали станції метро на яскраві арт-простори і вдихали життя у похмуру обстановку. Тому ми не могли не взяти участі у сьогоднішньому проекті, який, сподіваюсь, збере максимальну кількість грошей на ініціативи, пов’язані з дітьми», — прокоментував свою участь в шоу Pianoбой. 

«Сьогодні в нас немає просто артистів, спортсменів, політиків — сьогодні ми всі українці. Хто може щось робити від себе — повинен це робити. Тому коли в Україні налічується вже близько 700 постраждалих від війни дітей, неможливо залишатись остронь. Я дуже сподіваюсь, що цим концертом ми зможемо зібрати кошти, аби допомогти дітям нашої унікальної незалежної країни», — розповів про свою роль в проекті музикант Євген Хмара. 


Проект показали на платформах:

телеканал СТБ лінк на youtube - https://bit.ly/3m5aH4Y

М1 Музичний телеканал

UA: Культура лінк на youtube - https://youtu.be/Hme8v-35e_8

1+1 video лінк на перегляд - https://1plus1.video/ya-z-toboyu

Новий канал лінк на youtube - https://bit.ly/3O5iSdB

OLL.TV лінк на перегляд - https://bit.ly/3Q8c54H

MEGOGO лінк на сторінку перегляду: https://bit.ly/3ah5bcw

KievstarTV - лінк на перегляд - https://bit.ly/3azu2Zv


Детально про проєкт ви можете дізнатися тут:

https://iamwithu.com.ua/

#КУЛЬТУРА #ІНДУСТРІЯ