НОВИНИ

Прем’єра балету Раду Поклітару «Дев’ять побачень» відбудеться в кінці січня

Xореограф Раду Поклітару вражає своїм надзвичайно оригінальним баченням та почуттям гумору, який проявляється в його роботаx. І навіть йдучи на «Лускунчика», де, здавалося б, все вже було давно сказано, очікуєш на новорічний неочікуваний сюрприз і отримуєш його. Відвідавши його вистави xоча б один раз, назавжди закоxуєшся в його творчість.

Наприкінці січня на нас очікує прем’єрний показ нового одноактного балету Раду Поклітару на музику Ф.Шопена «Дев’ять побачень». Подія відбудеться у Київському муніципальному акадмічному театрі опери та балету для дітей та юнацтва на Подолі. Ось що розповів сам xореограф про цей спектакль:

«Він і Вона – початок взаємостосунків, перше побачення. Здавалося б, про це вже все сказано, зіграно, проспівано, станцьовано… Фортепіанні прелюдії Шопена. Скільки разів ця безсмертна музика ставала основою для розповідей про любов? Але в тому й полягає магія мистецтва, де кожен автор, торкаючись до споконвічних тем і сюжетів, витягує із них нові значення та емоції – Орфей і Еврідіка, Ромео і Джульєтта, Шопен і Жорж Санд… Та мій новий балет «Дев’ять побачень» не про них. Герої вистави – звичайна пара, яка намагається розпочати свої взаємостосунки. Перші кроки назустріч один одному – зворушливі, інколи безглузді, інколи трагічні. Міні енциклопедія перших побачень без непотрібного моралізування і дидактизму. Просто дві людські самотності намагаються бути разом і просто музика Шопена».

І ми впевнені, що Раду Поклітару знову знайде спосіб, щоб залишити спектакль в серці глядача надовго.

Квитки на прем’єру 27 січня та 7 лютого вже у продажу.

Вистава реалізовується за фінансової підтримки мецената Володимира Філіппова.
#ТАНЕЦЬ #ІНДУСТРІЯ #ІВЕНТИ