НОВИНИ

Doja Cat та Nicki Minaj вперше очолили Billboard Hot 100

Американська співачка Нікі Мінаж більше десяти років чекала, щоб яка-небудь композиція, яку вона виконує, знову опинилася на першому місці в престижному музичному чарті Billboard Hot 100, повідомляє Billboard.

За інформацією видання, такого результату вона змогла досягти тільки за допомогою участі в запису реміксу на танцювальний трек "Say so" співачки Doja Cat (первісна версія пісні входить в альбом 2019 року "Hot pink").


На цьому тижні виконавиці піднялися з цим варіантом з шостої позиції на першу. "Не можу підібрати слова, щоб сказати, наскільки я вдячна вам, хлопці, за те, що минулого тижня ви так старанно підтримували цю роботу, щоб допомогти нам увійти в історію", - написала Мінаж в інстаграмі.

Рейтинг вдалося очолити зі 109-ї спроби (саме стільки треків вона випустила за цей період). До того вона була першою в Billboard Hot 100 в 2010 році, коли заспівала композицію "Knockout" разом з репером Лілом Уейном. Після цього Нікі Мінаж кілька разів була близька до того, щоб зайняти цю позицію. У 2011 році трек "Super bass" піднявся на третє місце. У 2012 пісня "Starships" потрапила на п'яту сходинку. Ближче всіх до першості був хіт 2014 року "Anaconda", який досяг другого місця.
#МУЗИКА