НОВИНИ

Кліп 6ix9ine встановив рекорд на Youtube

Кліп американського репера Даніеля Ернандеса, відомого за псевдонімами 6ix9ine і Tekashi69, на трек "Gooba" встановив рекорд на YouTube, повідомляє NME.

За інформацією видання, в перший день (прем'єра відбулася 8 травня) ролик набрав 43 мільйони переглядів, ставши найбільшою кількістю переглядів відео в жанрі хіп-хоп за перші 24 години (зараз у нього майже сто мільйонів переглядів).

Попередній рекорд належить реперу Емінему з відео на трек "Killshot". Ролик опублікували на YouTube в 2018 році. Тоді за першу добу перебування на платформі він набрав 38,1 мільйонів переглядів. "Gooba" - перша робота 6ix9ine після того, як на початку квітня музиканта звільнили з в'язниці за кілька місяців до завершення його дворічного тюремного терміну і помістили під домашній арешт.

Ернандеса заарештували за звинуваченням в участі в злочинному угрупованні та зберіганні вогнепальної зброї. У лютому 2019 року його зізнався в скоєному і погодився співпрацювати з прокурорами. Минулого місяця адвокат Tekashi 6ix9ine заявив, що 24-річний репер планує працювати над двома новими альбомами, відбуваючи решту строку будинку.
#МУЗИКА